Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek én most helyes...

Szerintetek én most helyes fiú vagyok vagy ronda?

Figyelt kérdés
Nem sok lánynak jöttem még be, de valahogy neten folyton előbukkannak, akik fb-n bejelölnek és rámírnak, vagyis nyomulnak rám lány létükre. Aztán volt olyan is, aki az egész fotó albumom végig lájkolta szó nélkül, de nem írt rám meg semmi azóta sem. Amúgy én magamat mndig is ronda fiúnak tartottam és tartom még ma is, azért kérdezném más véleményét. Már kezdek belezavarodni, hogy most mi van, mert máskor meg lerondáztak, főleg a nagy orrom miatt azt hiszemm, na meg nem vagyok magas és kigyúrt sem. Szóval inkább ilyen kis cuki fiú, kisfiú kategória, pedig már felnőtt vagyok.

2012. aug. 22. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
bla bla...kép híján a válasz nehéz.
2012. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet h élőben csúnya vagy, képen meg jobban nézel ki.
2012. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
na akkor itt az ideje hogy linkelj egy képet :D talán akkor megtudom mondani hogy helyes vagy e vagy ronda ;) de előre szólók hogy őszinte leszek :D
2012. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na, de megint nem értitek. Ha egy ember azt mondja, hogy ronda vagoyk mondjuk. Attól még jöhet egy másik lány fb-n. holnap, aki ismét bejelöl és rámír, hogy kib@szott helyes vagyok. *-*

Na, szerintem én megőrülök!

2012. aug. 22. 20:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Igaz, most jobban átgondolva értelmetlen a kérdés. Na, akkor új kérdés. Van más is így ezzel?
2012. aug. 22. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem értelmes a kérdés... a képeken biztos jobban nézel ki, mint élőben, és legyen önbizalmad ez a fő, hisz ha te se fogadod el magad, akkor ki fogadjon el?!
2012. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez szubjektív. Ugyanígy egy pasi lehet őrülten helyes, kidolgozott testtel, és mégis vannak olyan lányok, akik azt mondják rá, hogy nem néz ki jól.

Mindenkinek más az ideálja. Egy lány tarthat teljesen rondának, a másiknak pedig eszméletlenül jól nézel ki.

Annak meg örülj, hogy "cuki fiú, kisfiú", arra jobban buknak a lányok. (Legalábbis a környezetem.)

2012. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
eyetertek az elottem szoloval. Mindenkinek mas az izlese,ezert nincsen szep,emg csunya. En pl ezektol az un. Sarmos kigyurt modellktol irtozom,soha nem jarnek ilyennel,baratnom meg megveszik ertuk...szoval ne azokkal torodj,akiknek nem tetszel, hanem azokkal,akiknek igen....;
2012. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!