Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő azt kérdezi féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt kérdezi féltékeny vagyok-e és mit csinálnék ha engem megcsalna mi a helyes válasz, ebben a buktatóban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben hol a buktató? O.o lány vagyok, és ennél az egyetlen elfogadható válasz számomra, ha a féltékenységnél elmondod, hogy az vagy-e, és hogy mennyire (ez nyilván személyfüggő), és a megcsalásnál kijelentenéd, hogy bármennyire is szeretnéd, de azonnal szakítanál. Ebben nem értem, hol a buktató...
2012. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott hogy ha engedékeny vagyok akkor hülye papucs vagyok, ha féltékeny akkor önző dög. Hát ez a buktató.
2012. aug. 11. 15:36
 3/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Önzőség, hogy szakítasz, ha megcsal? oh ok...
2012. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez rohadtul nem így van. Normálisabbjánál, persze. Igenis jogos elvárás, hogy hűséges legyen, és igenis akkor lennél papucs, ha nem szakítanál vele rögtön, amint megtudod, hogy megcsalt. Ha viszont így teszel, akkor határozott vagy és van némi egészséges önbecsülésed. Egy párkapcsolat már akkor értelmetlen, amikor valamelyik félrelép, és ha utána még együtt maradtok, akkor meg főleg. Nem kisajátítod azzal, hogy hűséget vársz el tőle. Ha minden másnap mással akar kúrni, tegye meg, de akkor nincs szüksége párkapcsolatra, ami a mi vidékünkön igenis monogám, azaz, csak egy párt (két személyt) tartalmaz. Első voltam.
2012. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt egy csaj akinek azt válaszoltam, hogy kidobnám a g*cibe és erre otthagyott.
2012. aug. 11. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármennyire szeretlek kiverem a fogad!
2012. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a helyes válasz amit gondolsz...


21/N

2012. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!