Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon csúnya lennék?...

Tényleg nagyon csúnya lennék? (kép)

Figyelt kérdés

folyamatosan hallom vissza az oszt.társaimtól hogy a "legjobb barátaim" azt mondják rám hogy ronda vagyok és kövér.igaz ez?

(barna hajú vagyok)

[link]

[link]

[link]

nyilván nekem sincs tökéletes testem/arcom de nektek mi a véleményetek rólam?tényleg kövér és csúnya vagyok?



2013. júl. 3. 18:22
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy csúnya!! Ez h.lyeség!! Nehogy elhidd már nekik!! :/
2013. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

A második képen kifejezetten szép vagy. Amúgy h te kövér?


Csak féltékenyek rád. Legyen önbizalmad ! Ne legyél r*anc , nem arról van szó ,hogy akinek van önbizalma az az. Neked teljesen jó adottságaid vannak (képen keresztül) :)

2013. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Szerintem szép kislány vagy :)
2013. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
nem vagy csúnya csak még kislány ne várd hogy ennyi idősen rádmmásszon egy csapat fiú inkább még barbizz
2013. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Danna99 válasza:

Dagadt?????

Én irigyellek olyan kövér vagyok hogy jobb ha nem is látod!

Szép vagy szőke (akárcsak én) és sokat fogsz változni még!

Amúgy sok közös van bennünk és is szőke vagyok, 12 éves vagyok, és engem is érdekel hogy mit gondolnak rólam mások!

2013. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!