Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, szőrtelenítem...

12 éves vagyok, szőrtelenítem a lábam, hónaljam satöbbi De a szemöldökszedéstől félek, miért van ez? Van valami jó módszert rá?

Figyelt kérdés
Nem tudom, miért félek tőle. Hiszen az epilálásnál sokkal több szőrszálat kell eltüntetni.

2013. jún. 22. 15:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) És melyik fáj jobban ha középen szedem ki vagy ha alul?
2013. jún. 22. 22:13
 12/18 anonim válasza:
0%
hülye pi..a.
2013. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ööö...miért is? o.O
2013. jún. 23. 00:49
 14/18 anonim ***** válasza:
ha alul szeded jobban fáj
2013. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Miért félsz tőle? Olyan, mint a többi csak gyorsabb. És amúgy teljesn természetes ebbe a korban. Én már 4. utáni nyáron elkezdtem a szemöldökömet. És nem tudom mitől félsz, becsukod a szemed, pihensz is közben egy kicsit :D De amúgy nem rosszabb, mint a többi.
2013. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem az elején kicsit fájt, de most már nem is érzem. Egyáltalán nem fáj. :)
2013. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ti g*ci hülyék vagytok, bocs. miért baj ha kiszedi a szemöldökét? Van egy cigány osztálytársam aki már negyedikes kora óta szedi a szemöldökét mert nagyon durván vastag lenne neki. Nincs ezzel semmi baj kérdező. Ne félj tőle, de bízd kozmetikusra! :)
2013. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Na jo ez nagyon durva. Miert baj az ha szedi a szemöldökét? Én is 12 vagyok es nekem olyan vastag volt a szemoldokom hogy olyat tuti nem láttatok. Kozmetikusnál kiszedettem és aztán pedig alulrol ami vissza nott. És most sokkal jobb. Nem is fajt annyira csak eloszor egy kicsit utana lezsibbadt. Es az a lefjobb erzes amikor meglatod a tukorbe hogy mennyivel szebb lettel.:))) Sok sikert!;)
2014. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!