Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, szőrtelenítem...

12 éves vagyok, szőrtelenítem a lábam, hónaljam satöbbi De a szemöldökszedéstől félek, miért van ez? Van valami jó módszert rá?

Figyelt kérdés
Nem tudom, miért félek tőle. Hiszen az epilálásnál sokkal több szőrszálat kell eltüntetni.

2013. jún. 22. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Miért kell a szemöldök szőrteleníteni?
2013. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert csúnya. Azt szeretném ha szép vonala lenne csak félek kiszedni. :(
2013. jún. 22. 16:01
 3/18 anonim válasza:
7%

12 évesen azért még nem kéne a szemöldököddel foglalkozni.

Mi vagy te k..va?

12 évesen olyan amilyen és kész.

Mi f....rt nem lehet várni?Amíg elég idős leszel?

2013. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nincs mitol felj. Nekem alig faj. Ha kibirtad a gyantazast(mar ha aval szortelenitesz) akkor a szemoldokszedes gyerekjatek lesz. ;)

15\L

2013. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
12 évesen szerintem ezt nem kellene erőltetni. A hugom 13 de a kezét eltörném az tuti.
2013. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Egy szemöldökszedésért ? Normálisak vagytok ?? Nem cigizni akar vagy piálni, hanem szemöldököt szedni...


Menj el kozmetikushoz, ő kiszedi neked pár száz forintért.

2013. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kozmetikust javaslom. Azért is jó, mert utána csak a vonal mentén kell szedni. Tehát akkor már meglesz a "sablon".
2013. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Dóri0717 válasza:
100%
Szerintem nem a fájdalomtól félsz, hanem hogy elrontod, s hülyén fog kinézni. Nekem ennyi idősen anyukám szedte, aztán magamnak. Kozmetikushoz én soha többet! Egyszer voltam, szalagavatóm előtt, azt mondta beleszed a szemöldökömbe, mert nem jó, nem akartam, de belementem, s lelkére kötöttem, hogy ne legyen túl vékony, mert nem tetszik. Hát nem csak hogy úgy elvékonyította, hogy már nem is nő vissza rendesen, de az egyik oldalon még a vonalba is úgy beleszedett, hogy olyan, mintha ott ki lenne borotválva, úgyhogy oda minden nap fel kell tennem egy kis sötét selyemport, hogy egységes legyen a vonal
2013. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Most mászkáljon ősemberszemöldökkel?örüljetek ha a gyereketek nem piál 12évesen,hanem csak szemöldökszedést akar >.<"

Egyébként szerintem először kozmetikussal szedesd ki,nehogy elrontsd,és utána már csak a vonal menti felesleges szálakat kell kiszedned:)

Ja és ne félj,nem fáj annyira,meg úgyis elzsibbad egy időután a szemöldököd körüli rész:)

2013. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz. Az lenne a legjobb. De ha meg félsz, akkor csak középen szedd ki meg alatta, ahol nagyon nem kéne ott szőrnek lenni :D
2013. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!