Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ideje borotvával szőrtelen...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Egy ideje borotvával szőrtelenítem magam de mindig már másnapra szúr. Ez elég zavaró föleg ha van barátod és ott alszol. Nincs valami erre a problémára hogy ne szúrjak már másnap? Mi legyen?

Figyelt kérdés
Használtam epilátort is de avval pedig már szúros,pedig azt halottam hogy ár hétig sima marad
2012. febr. 1. 10:10
 1/5 anonim válasza:
Gyantázz
2012. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát epilátorral tényleg simának kell maradnia legalább egy hétig. próbáltad úgy, hogy hosszabb szőrt epiláltál? nekem úgy szokott teljesen sima lenni. ha meg valamiért nem tudom megvárni, hogy meg megnőjön, akkor epilátor, utána rá borotva.
2012. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy kifog pattogni és kentem már rá több féle krémet és nem használnak
2012. febr. 1. 19:10
 4/5 A kérdező kommentje:
mit szoktál epilálás után rákenni?
2012. febr. 1. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
caola kamillás púdert, vagy baba kamillás testápolót. egy ideig nekem is kipattogott a bőröm, de aztán hozzászokott, most már másnapra a pirosság is elmúlik.
2012. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!