Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek melyik jön be...

Lányok nektek melyik jön be szőrös vagy szörtelen láb?

Figyelt kérdés

Hello elsősorban a lányok válaszát várom minnél többen válaszoljatok lehetőleg köszönöm

baj ha egy fiú lába szőrös ?


2013. máj. 22. 21:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%
Én szőrtelenítem a lábamat és nem vagyok meleg.Eddig senkinek semmi kifogása nem volt ellene,az életben nem szólogatnak be úgy mint itt.
2013. máj. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
én sok ilyet látok sajnos...viszont vannak akik azért borotválják, mert van az egész vádlijukon valami tetoválás, és így jobban látszódik
2013. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
29%

Fiúk, férfiak, minden hímnemű !!!!

A férfi szőrös. A szőrtelenítést hagyjátok meg nekünk, csajoknak.

2013. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
40%

"Én szőrtelenítem a lábamat és nem vagyok meleg.Eddig senkinek semmi kifogása nem volt ellene,az életben nem szólogatnak be úgy mint itt."


Gratulálok, komolyan.....Lehet, hogy a szemedbe nem mondják, de a hátad mögött kiröhögnek, hidd el cuncimókus. A legnevetségesebb dolog, amikor egy pasi lábat borotvál vagy gyantáz. Fujj.

2013. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
6%
Ez most pont olyan, mintha azt kérdezném: "Fiúk nektek melyik jön be, szőrös vagy szőrtelen láb? Zavar, ha egy lány lába szőrtelen? "
2013. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
38%
szőrös! ennek a kérdésnek fel se kéne merülnie. a férfi, az legyen férfi!
2013. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
25%
szőrös!
2013. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
6%
egyértelműen szőrős
2013. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
60%
Elmentek ti a f@rokba... Mindenkinek a magánügye, ti libák csak irigyek vagytok, hogy a pasik esetleg jobban fognak kinézni, mint ti. Igenis szép a szőrtelen, nem vagyunk majmok. Ha nektek egy csimpánz kell, hát lelketek rajta. Magyarország ebben is alul teljesít, borzalmas ez a beszűkült, szemellenzős felfogás. Ti vagytok egyértelműen: FÚJ!
2014. okt. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!