Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szőrös vagy szőrtelen...

Lányok! Szőrös vagy szőrtelen pasik jönnek be inkább?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Szőrös! :) Az férfias.
2011. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
ez érdekes mert én azt hittem mindig ,h nekem a szőrtelen pasik jönnek be.Viszont a mostani barátom mellkasa és hasa eléggé szőrös.Borotválja a hónapját és az intim részeken is,viszont a mellhasán nem.Azt hittem eleinte,h engem ez zavarni fog,és ahogy egyre jobban kezdtünk megismerkedni és egyre közelebb kerültünk egymáshoz testileg is,hihetetlenül megtetszett és egyáltalán nem zavar..nem elfogadtam,hanem megtetszett.Ő így szexi,el sem tudnám képzelni szőrtelenül.Tehát ez relatív mindenkinél.
2011. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
egy fiú ne borotválja a lábát, a hónalj szőr még elmegy de a mellszőrzetet nem birnám na nagyon szőrös lenne ( mondjuk a barátomnak még nem szőrös )
2011. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
54%
Ezt megkérdezheted minden nap, mert kinek ez kinek az. Ha az érdekel egy bizonyos nőnek bejössz e akkor tőle kérdezd meg ő hogy áll ezzel a dologgal.
2011. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

valahol legyen az pl. kar, láb

de pl. a hasa meg a hónalja ne legyen az, mert az undi

2011. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy vagyok vele, hogy ha teheti, a hónalját azért borotválja, meg néha az arcát is. :) Attól viszont a falnak tudok rohanni, ha valamelyik borotválja a mellkasát, volt szerencsém ilyen pasihoz, és elég kiábrándító volt úgy ébredni mellette, hogy szúrt a mellkasa. :S Meg ki is volt csattogva neki néha, szóval egyáltalán nem jött be.
2011. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Intim területek+hónalj legyen borotvált, de a többi lehet szőrös:)


19/L

2011. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Amíg nem egy yetivel van dolgom, addig nem gond :D
2011. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Mértékkel szőrös. Lábon és karon ne szőrtelenítsen, az undorító. Hónaljban elég, ha csak karbantartja, rövidre vágja. Mellkas és hát: ne legyen jeti. Az arc meg attól függ, hogy milyen típusú a srác: ha kisfiús, akkor egyértelmű, hogy sima bőr, ha rosszfiúsabb, akkor borosta (szakáll és bajusz nekem nem jön be).


De mindez persze nem olyan fontos... Ha szeretek valakit, nem érdekel, hogy szőrös-e vagy nem.


22L

2011. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Csakis a szőrtelen pasik jönnek be nekem! 22L
2011. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!