Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak akkor szexy a szőrtelen...

Csak akkor szexy a szőrtelen has és melkas, ha kockás vagy épp hogy van felesleg egy férfin? Vagy akkor is lehet még jó, ha van egy 10 kiló plusszom?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy sem tetszik a szőrtelen. De akinek az tetszik, gondolom nála is attól függ, hogy alapból tetszik-e neki a mackós alkat.
2010. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szőrtelennel csak akkor nincs bajom, ha természetesen szőrtelen. Egyébként csakis a szőrös jön be.
2010. dec. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gondolom nem a fiúk véleményére vagy kíváncsi. DE!

szerintem a szőrtelenített (nem természetesen, mert arról nem tehet senki) has akkor szép ha kockás és egy minimum szinten le vagy barnulva. egy csupasz, vézna- vagy esetleg hájas, sápadt fehér hasat nem hiszem, hogy vonzónak találnának a nők.

2010. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alap esetben, ha csak arról beszélünk, hogy első ránézésre mi vonzó, akkor nekem speciel a nagyon szőrös pasik nem jönnek be. Alkatilag pedig inkább a vékonyabb, de kicsit izmos test a nyerő nálam. Viszont akárhogy is, nem mindegy hogy adott pocak vagy mellkas kihez tartozik. :)

20L

2010. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!