Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl sovány vagyok. Mit tegyek?

Túl sovány vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok hamarosan 14 leszek. Kb 39-41 kg lehetek es 158 cím. Magas. Mindenki csúfol engem ami kissé szarul esik. Pl: kicsi a mellem. Nekem ezek a szavak eléggé rosszul esnek, es nem tudok mit csinálni :(( azt mondták nekem ha megjön kigömbölyödök, de meg mindig ugyanolyan alakok van amit utalok! Múltkor azt hittek hogy anorexiás vagyok. :(( nekem ez faj. Nagyon sokat eszek ( 4 éves korom óta nagy az ez agyam.) de meg mindig semmi .Szerintem egy idősebb férfi a két tenyerével körbe tudná fogni a derekam. Szerintetek lesz esély meg arra h ne nézzenek anorexiásnak? Vagy menjek orvoshoz? A szüleimnek mar többször felhoztam a témát ők azt válaszoltak hogy idővel más lesz. De mar nem bírom. Ez az egész csúfol ordas mar 3. Osztály óta megy, mar 7-es vagyok!:( nem fogyasztok semmi káros szert. ( pl cigi, alkohol.) mit tegyek?elore köszönöm nektek a válaszokat!!:)
2013. máj. 13. 19:34
 1/9 anonim válasza:
83%

Hello!

Teljesen természetes az amiket leírtál! Vannak hamar, és későn érők. Te ezek szerint a későn érők közé tartozol! Ne érdekeljen, hogy kicsi a melled, mond meg annak aki csúfol vele, hogy nem vagyok k.a se r.anc... ráérek még a melleimmel foglalkozni!

2013. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
158hoz 40kg az teljesen normalis. Annyit tehetsz h esetleg sportolsz f sulyzozol/edzel ida ahol tul vekony vagy. De azok akik leszolnak csak irigyek nyugi, mert ok keptelenek vekonyak lenni;)
2013. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szoktam járni ritkán futni, de más sportokat is ki próbálok:) nagyon köszönöm Tényleg a válasz adóknak :))
2013. máj. 13. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
nincs mit:) amúgy meg nekik fog lógni a mellük később, nem neked:D
2013. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a problémád, én is így voltam ezzel 7.be. Engem mondjuk nem csúfoltak, de akkor sem volt jó érzés. Hidd el változni fog, te is későn érő típus vagy. (Énis)
2013. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
tipikus általános iskola:DD nálunk is kigúnyolták a későn érőket, de emiatt felesleges aggódni,hülyeség, nem tudsz mit csinálni, inkább örülj hogy egészséges vagy, nem vagy elhízva.
2013. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen típus vagy, én is ilyen voltam :)

A gimit teljesen szinte laposan kezdtem, nálad öt kilóval nehezebben, és 6 cm-el magasabban,szóval az arány kb ugyanez volt.

15 évesen egy nyár alatt híztam tíz kilót, nem tudom,hogy történt, mert mindent ugyanúgy csináltam. Nem voltam kövér,de a bőrömet kicsit megviselte. A mellméretem nem változott.

Azok csak később kaptak észbe és egy év alatt kb 1,5 kosárnyit nőttek.


A többiekkel ne törődj,az is lehet,hogy féltékenyek,mert míg te élvezettel megehetsz egy óriási hamburgert addig az nekik a hátsójukra megy.

Valószínűleg most fogsz majd csak nőiesedni,de az is lehet,hogy ilyen az alkatod és a helyzet hasonló marad. Fogadd el magad és nehogy valami drasztikus lépést tegyél. De ha nagyon aggódsz kikérheted a háziorvosod véleményét, ha mást nem is,de elküld kivizsgálásra és meggyőződhetsz arról,hogy nincs semmi bajod.

Egyébként sok gyerek és kiskamasz (jobb szót nem találok) iszonyat gebe, ami a gyors anyagcserének köszönhető.

18/l

2013. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
velem is ugyanez volt, én is nagyon vékonyka voltam még általános suliban. ettem rendesen, mégsem híztam. nekem anyukám vett béres cseppet, azt szedtem egy ideig,és ugyanolyan étkezés mellett sikerült pár kilót felszednem. aztán középsuliban szépen kikerekedtem, nőtt a mellem,a popsim, szép nőies alakom lett, de maradt a 160cm-es magasságom,ami mellékesen nagyon szeretek :)
2013. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen minden válaszadónak, a helyesírásért elnézést, kijavította a telefon. (nem vagy nagy technikai zseni:D) Tényleg Nagyon KÖSZÖNÖM!
2013. máj. 23. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!