Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl sovány vagyok? :S

Túl sovány vagyok? :S

Figyelt kérdés

Rengeteget eszek, és mégis kb. nádszálvékony vagyok.

[link]

és valahogy hasonlóan nézhetek ki, kövérebb biztos nem vagyok.

[link]

és nemtudok egyszerűen mit kezdeni magammal:D

15/l


2012. dec. 18. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez elég sovány... Lehet, hogy ki kéne vizsgáltatni, hátha vmi betegség áll a dolog mögött. De lehet genetikai is, a szüleid nem vékonyak?
2012. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%

Ilyen alkatú vagy, van jó és árny oldala is, a jó dolog hogy mindig ehetsz mindent, és nem fog megragadni rajtad látványosan, az árny oldalát nézve lehet hogy a melleid sínylik meg hogy kicsik maradnak, és sok esetben fel kell töltetni majd

20/F

2012. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
jajj, nehogy hallgassa az uccsóra :D soványnak sovány vagy, de ha megnyugtar, én is :D
2012. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ezzel küzdök, bármennyit eszem, nem tudok 43 kg feletti súlyt elérni. Sokszor zavar mert ha találkozok egy ismeretlennel, mindig ez az első szava, hogy húú de vékony vagy... Nálam ez genetika, ha nálad is, ne stresszeld magad, emiatt, fogadd el, már én is beletörődtem, hogy sosem leszek egy Beyonce :) 19/L
2012. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az én 10kg feleslegemet átadom neked:D AKkor mindketten bombanők lennénk:D Amúgy nem gáz örülj neki:)
2012. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 mmano88 ***** válasza:

Én is ilyen vékony vagyok, hozzá pedig alacsony is, így mindig fiatalabbnak is néznek a koromnál, pedig már a húszas éveim közepén járok.. Meg lehet vele barátkozni, és tényleg vigasztaljon az, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül ehetsz akár szalonnát éjjel 12kor is. :D

Az mondjuk elég zavaró hogy nem találok ruhát magamra, mert XS-es a méretem.. Dehát ez van, nagyim mindig azt mondja hogy a jóból csak kicsit adnak. :D

2012. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vékony vagy, de nem betegesen. Ne aggódj emiatt, nagyon sok nő szeretne ilyen soványra lefogyni. Ha idegeskedsz rajta, attól nem lesz jobb... Menj, tolj be inkább egy könnyű vacsit :)
2012. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
0%
elég csúnya, nőiesség meg nulla. de legalább ehetsz bármennyit, dagadt nem leszel. van rossz, meg jó oldala is.
2012. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15 évesen még rengeteget fogsz fejlődni.Lehet pajzsmirigy túlműködésed.Ha egyszer várandós leszel örülni fogsz majd neki.
2012. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
AtyaIsten, a 2. válaszoló mekkora egy gyökér lehet!!!!!!
2012. dec. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!