Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Egy alacsony, sovány...

Lányok! Egy alacsony, sovány fiúnak mennyire kéne kigyúrnia magát, hogy tudjatok végre sokan vonzódni hozzá és ne csak a kis 12-15 éves kislányok számára legyen vonzó?

Figyelt kérdés
Mondjuk 165cm-hez mekkora súly kéne?
2012. szept. 16. 00:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb. igy nezzel ki: [link]
2012. szept. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha jó az összhatás, semennyire. Nekem a 165-höz 60 kg bőségesen elég lenne, sőt.


Igaz, magasabb fiúim voltak eddig, de ők 170-175 körül voltak 60 kg-osak, és meg voltam elégedve velük.


Viszont az is fontos, hogy helyes arcod legyen, stb.

2012. szept. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
jó nagy, vastag kezek, széles hát, széles váll! magyarul testépítő alkat! L21
2012. szept. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
3: Megint fiúk írogatnak viccből "lányként"? Még életemben nem beszéltem nővel, akinek a testépítő alkat jönne be. :)
2012. szept. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi a baj a 15 éves lányokkal?Egyébként hiába gyúrod ki magad ha ló*zar fejed van,ezt ezerszer leírtam már
2012. szept. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én 168 cm vagyok és 68 kiló. Sose volt gondom a csajozással...
2012. szept. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem éretlen, buta lányok miatt dutyiba kerülni, meg a szüleik sem néznék jó szemmel, hogy egy 22 éves férfi, mégha középsulis testben is jár a kislányukkal, na meg ritka aza a fiatal lány, aki megérett már egy kapcsolatra. A szex az meg nem is lehetséges, mert szintén dutyi jár érte.
2012. szept. 16. 03:31
 8/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg piszok peches vagyok, mert a csontozatom is vékony, a karom is emiatt, az zavar a leginkább. 52kg vagyok és edzem már több hete, de nehezen jönnek a kilók, túl gyors az anyagcserém is. Bármiből bármennyit ehetek, mert ha fel is jön egy-két kiló plusz másnapra már eltűnik és lefogyok újra.
2012. szept. 16. 03:33
 9/17 anonim válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem azon múlik hogy mennyire vagy kigyúrt :D Egy kis önbizalom kéne ;)
2012. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, marhára nem azért írom: de 14 év a beleegyezési korhatár. Viszont értem én, ez tökmindegy, neked nem kell 15 éves "kiscsaj". :) Semmi probléma!


Viszont adj hálát a kisfiús külsődért szerintem! Egyre több csaj mászkál ilyennek. + 30-asként sem leszel egy szétfolyt-lelakott hatást keltő, "sörpocakos" fickó. :P


Azt még írni is akartam, hogy nekem például az olyan vékonyak jönnek be, akik azért picit husisak. Nem inasak, csontosak. Utóbbi egész másképp fest. :)

2012. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!