Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Egy alacsony, sovány...

Lányok! Egy alacsony, sovány fiúnak mennyire kéne kigyúrnia magát, hogy tudjatok végre sokan vonzódni hozzá és ne csak a kis 12-15 éves kislányok számára legyen vonzó?

Figyelt kérdés
Mondjuk 165cm-hez mekkora súly kéne?
2012. szept. 16. 00:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9: Számít azért a külső is. Velem érdekes módon még egy kigyúrtnak sem sikerült összejönni, lehetett bármekkora önbizalma. :)


Annyiból igaz, amit írsz, hogy ha van neki, valakit előbb-utóbb találni fog, akinek tetszik!

2012. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönne be egy alacsony, de szénné gyúrt pasi, inkább nevetséges lenne, mint szexi (bár szerintem a magas, szénné gyúrt faszik is borzasztóak). Karizom, hasizom, ne legyél nyüzüge, de nem kell 2 ajtós szekrénynek lenni, sőt.

Úgy 60 kiló szerintem teljesen oké lenne, de ez egyébként is függ a testfelépítésedtől.

2012. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyugi! Az én barátom is kifejezetten vékony alkat, amióta nincs ideje mozogni, rohamosan mennek lefele róla a kínkeservvel felszedett izmok. Mégis rendkívül szexinek találom :) Nem ezen múlik, hidd el. Egyébként egy személyi edző biztos tudna segíteni, hogy milyen gyakorlatoktól és milyen étrendtől tudnál szálkásodni.
2012. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az alacsony sovány srác is nagyon sok nőnek tetszik. Legalábbis én így vettem észre a környezetemben. Én 26 vagyok, nekem is tetszik ha egy srác alacsony 160-170 közötti és kisfiúsan vékony. Az exem 168 cm és 50 kg volt. Nagyon jól nézett ki. És nem csak szerintem:)
2012. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: osztom! :) De elég szétnézni az utcán. :))
2012. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%
Ennek a srácnak hiába osztjuk az észt,olyan mintha a falnak beszélnénk...már jópár hónapja ezt csinálja de én azt is eltudom képzelni hogy évek óta csak akkor én még nem használtam ezt az oldalt
2012. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!!:)Válaszolok normálisan (igen lány vagyok)

Van egy ismerősöm aki hasonló cipőben jár mint te. Ne dohányozz mert az akadályozza a hormonjaidat a növésben,javaslom h járj kosarazni vagy vizilabdázni/úszni (az a legjobb ha mindkettőt egyszerre űzöd) a vizilabdától vagy az úszástól szélesedik a vállad és a kosarazástól nyúlsz.Ne gyúrd agyon magad mert az ijesztő xDD. Legyél udvarias a felnőttekkel és a lányokkal,de ha csak haverok vannak ott akkor káromkodj nyugodtan. Próbálj tekintélyt parancsolni magadnak,nézd meg milyen stílusúak a mai fiatalok. Hordj nagy deszkás cipőt meg fullcapet.remélem segítettem:D

2012. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!