Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mai...

Miért van az hogy a mai lányok az ilyen vasalt fejű sovány kis nyomikra buknak?

Figyelt kérdés
Múltkor ráírtam egy lányra, beszélgetni szerettem volna vele, mert bejött nekem. Elkezdtem neki írni hogy hogy vagy merre laksz stb... És ő erre lehord minden f*sznak meg mindennek. Aztán én is visszaszóltam neki, elküldte az egyik képemet hogy én hogy nézek ki meg olyan fejjel nem vitatkoznék stb... Közben a képen nem a fejem volt a lényeg hanem a súly amit tartok a kezemben, mert nagyon szeretek edzeni (testépítés) szinte ez az életem. És a lány lehordott minden csúnyának stb, én mondtam neki hogy miért jobbak nálam a vasalt fejű félrek*rt nyomor*kok? Azt válaszolta hogy azért, mert helyes meg minden baromságok, de az isten szerelmére egy FÉRFIBAN nem az a lényeg hogy meg bírja védeni a barátnőjét?? Mondjuk szerintem én sem vagyok annyira csúnya, mert sok lány mondta hogy jól nézek ki, de én ezt teljesen máshogy gondolom. Szóval csak azok írjanak akik nem olyanok mint amiket az imént leírtam, előre is köszönöm!

2012. szept. 20. 21:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem egyik típus se jön be. Se a vasalt hajú nyálgépek, se a magadfajta majmok, akik azért küldenek el egy képet, hogy hú milyen kemény, hogy nézd, milyen súly van a kezemben. Nekem ez ugyanannyira nem férfias, mint a vasalthajú, csőgatyás csávók...

24/L

2012. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel egyáltalán nem rajongok ilyen vasággyal együtt 40 kg kis hülyegyerekekért, viszont a nagyon kigyúrt állatokért sem, ugyanis ezeknek egy olyan barátnő kell akivel villoghat! Szóval számomra az arany középút a legjobb!

22/L

2012. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Te jó ég, azt hiszed azért rakom ki a képet hogy vagánykodjak vele? Azért rakom ki mert meg akarom nézni hogy mennyit fejlődök havonta, és hogy mások is lássák hogy kitartással és akaraterővel el lehet érni akármit. Amúgy is csak 1 képem van fent a többi mind más...
2012. szept. 20. 21:51
 4/25 A kérdező kommentje:
Ja és magamról csak 1 kép fent. A többi mind Arnold és legendás testépítők...
2012. szept. 20. 21:52
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
De ezért most miért vagy felháborodva?
2012. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Egyébként meg, meg kell találni, a megfelelő csajt.

"egy FÉRFIBAN nem az a lényeg hogy meg bírja védeni a barátnőjét??" Hát nem ez az egyetlen dolog amire egy nőnek szüksége van! 2. voltam

2012. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy nőnek nem testőrnek kell a pasija!
2012. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Nem kell olyan lánnyal foglalkozni akinek nem jössz be. De azért ne háborodj fel ezen. Nekem se jönnek be a vasalthajú gebe srácok (férjem magas, igazi metálarc), de ha nekik az tetszik akkor szó nélkül hagyd ott és kész, ha neki az tetszik akkor az tetszik.
2012. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Figyelj nem veled van baj elég ha Te magad tudod hogy rendben vagy, minden embernek más az igénye, ezt el kell nézni mégha nem is tetszik

Életemben nem edzettem semmit mert nem vonz az ilyesmi, 176cm-hez 52kg vagyok, gondolhatod hogy bennem sincs valami sok férfiasság és ehhez 20éves vagyok

Nem illek az általad fent említett kategóriába


Olyan lányt megse közelítek, akinek az ismerősei közt, rózsafüzéres meg ilyen strasszos felsős kölykök vannak


Sok esetben a magával felvágó, és túlzott önbizalmas embert se kedvelik


20/F

2012. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a vékony pasikat...legyen rajta némi izom, mértékkel! :)
2012. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!