Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mai...

Miért van az hogy a mai lányok az ilyen vasalt fejű sovány kis nyomikra buknak?

Figyelt kérdés
Múltkor ráírtam egy lányra, beszélgetni szerettem volna vele, mert bejött nekem. Elkezdtem neki írni hogy hogy vagy merre laksz stb... És ő erre lehord minden f*sznak meg mindennek. Aztán én is visszaszóltam neki, elküldte az egyik képemet hogy én hogy nézek ki meg olyan fejjel nem vitatkoznék stb... Közben a képen nem a fejem volt a lényeg hanem a súly amit tartok a kezemben, mert nagyon szeretek edzeni (testépítés) szinte ez az életem. És a lány lehordott minden csúnyának stb, én mondtam neki hogy miért jobbak nálam a vasalt fejű félrek*rt nyomor*kok? Azt válaszolta hogy azért, mert helyes meg minden baromságok, de az isten szerelmére egy FÉRFIBAN nem az a lényeg hogy meg bírja védeni a barátnőjét?? Mondjuk szerintem én sem vagyok annyira csúnya, mert sok lány mondta hogy jól nézek ki, de én ezt teljesen máshogy gondolom. Szóval csak azok írjanak akik nem olyanok mint amiket az imént leírtam, előre is köszönöm!

2012. szept. 20. 21:31
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Akkor sz*pjon le az összes g*ci k*rva xDDDDDD
2012. szept. 22. 15:38
 22/25 A kérdező kommentje:
HA nem hiszed el hogy szarrá verte őket, akarsz vele beszélni?
2012. szept. 22. 15:40
 23/25 anonim ***** válasza:
:DD
2012. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni hogy a haverom 15 éves korától 24 éves koráig járt taekwondora
2012. szept. 23. 10:10
 25/25 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem hiszem el hogy jól tudtak verekedni :) Akik jól tudnak verekedni azok még Bruce Lee-t is megtudnák verni 5-en egyszerre
2012. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!