Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mai...

Miért van az hogy a mai lányok az ilyen vasalt fejű sovány kis nyomikra buknak?

Figyelt kérdés
Múltkor ráírtam egy lányra, beszélgetni szerettem volna vele, mert bejött nekem. Elkezdtem neki írni hogy hogy vagy merre laksz stb... És ő erre lehord minden f*sznak meg mindennek. Aztán én is visszaszóltam neki, elküldte az egyik képemet hogy én hogy nézek ki meg olyan fejjel nem vitatkoznék stb... Közben a képen nem a fejem volt a lényeg hanem a súly amit tartok a kezemben, mert nagyon szeretek edzeni (testépítés) szinte ez az életem. És a lány lehordott minden csúnyának stb, én mondtam neki hogy miért jobbak nálam a vasalt fejű félrek*rt nyomor*kok? Azt válaszolta hogy azért, mert helyes meg minden baromságok, de az isten szerelmére egy FÉRFIBAN nem az a lényeg hogy meg bírja védeni a barátnőjét?? Mondjuk szerintem én sem vagyok annyira csúnya, mert sok lány mondta hogy jól nézek ki, de én ezt teljesen máshogy gondolom. Szóval csak azok írjanak akik nem olyanok mint amiket az imént leírtam, előre is köszönöm!

2012. szept. 20. 21:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

Ha védelmet akarok akkor kutyát tartok, egy férfi nekem nem erre kell. Nem is értem miért jön minden "kemény gyerek" ezzel. Mitől akartok ti megvédeni egy nőt? Nincs háború... de ha annyira ez a cél akkor menj állj be a seregbe.

Nekem az a fontos, hogy minél több közös legyen bennünk, valamint kedves, megértő, aranyos, és ha lehet toleráns(!) legyen a srác. Ez inkább a "kis nyomikra" jellemző. A hozzád hasonlók valahogy stílusban is durvák és általában játsszák a nagyfiút. Nekem ez ellenszenves. Sok ilyet ismerek.

25L

2012. szept. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Vicces dolog felháborodni valakinek az ízlésén meg keresni erre az okot. Mintha leb*sznád a lányt azért, hogy miért szereti a kék színt. Mert CSAK. Erre indulnak be a hormonjai stb. Ne már, hogy ez olyasmi legyen, amit számon kellene kérnünk egymástól.


A védelem meg baromság általánosságban. Valaki gerjed arra, hogy HA szükség lenne rá, a barátja meg tudná védeni, más meg rohadtul nem vagy éppen nem is érdekli ez. Nem sok helyzet adódik, ahol fizikailag meg kell védeni valakit, ez egy szubjektív szempont, gyakorlati haszna alig van.

2012. szept. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"Azt válaszolta hogy azért, mert helyes meg minden baromságok, de az isten szerelmére egy FÉRFIBAN nem az a lényeg hogy meg bírja védeni a barátnőjét?? "


Szerintem a férfiban az a lényeg hogy szeresse és eltartsa a nőjét


Ahhoz hogy megvédje a barátnőjét nem izom kell hanem jártasság a harcművészetekben.Hiába van rajtad izom ha azt sem tudod hogyan kell ütni.Bármelyik tapasztalt utcai harcos ki tudna ütni egy izomkolosszust


Egyébként az a lényeg hogy egy pasi helyes legyen,a legtöbb csaj arc alapján választ párt magának a többi nem számít,de az kifejezetten igaz hogy az ilyen látens bu*ik bejönnek nekik

2012. szept. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Utolsóval egyet értek, csak van 1 haverom, testépítő (Nagy 195cm, 135kg) Magában elintézett 5 embert akik a barátnőjét akarták megerőszakolni. Azt mondta hogy volt rajtuk némi izom és jól tudtak verekedni, de ő csak dobálta őket.

Nem érezte meg az ütésüket, csak nem voltak bénák. :)

2012. szept. 21. 07:52
 15/25 anonim ***** válasza:

én kifejezetten rühellem a vékony vasalthajú pasikat csodálkozom hogy egyre több van , szeretem ha a FÉRFI vhogy testalkatban másabb erősebb izmosabb érezzem hogy meg tud védeni, de persze mellette érzelmileg is legyünk egy síkon. Nekem akárki bármit mond fontos a külső is, de a nagyon hiú férfiak is taszítanak.

NEm értem miért küldtél neki képet miután lehordott, az ilyen csajokkal nem kell foglalkozni , fogadd el hogy más az ízlése és ne általánosíts mert szerintem az idősebb korosztály (20,22-től felfele)már inkább a férfiasabb pasikra bukik.

22/l

2012. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
a magadfajta öntelt, gyúrós alakokért legalább annyira nem rajongok, mint az általad földig lehordott egyedekért.
2012. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, igazad van :)

Utolsó, ok!

2012. szept. 21. 13:24
 18/25 HunnMonster válasza:

Ami a lánynak szükséges hogy benne legyen egy pasiban.

1.Nem biztos hogy arra van szüksége hogy izmos legyél, a lányok szeretik ha meghallgatod a problémájukat, és megbeszéled velük, így van akiben bízhatnak..Sok lánynak számít az arcod, vagy a szád és a szemed..Nem lepődök meg hogy ha kivagy gyúrva és csúnya a fejed akkor nem kellesz a csajnak( ne vedd sértésnek, csak példa volt) szóval hiába vagy kigyúrva ha az arcod 10-ből 1..1 lányt szeretni kell, védeni is persze de nem az a legfőbb cél..Kedvébe kell járni, vigyázni rá, mindig mellette lenni, hogy miért nem bukik sok lány az izmos pasikra, és miért a vasalt hajú gyerekekre? azért mert sok vasalt hajú gyereknek helyes az arca, és ahogy mondtam, szinte az arc a legfontosabb..Mai világban már nem elég ha kivagy gyúrva, sőőőőt..:) és én se vagyok egy vastag gyerek 171 cm és 56 kg..17 éves vagyok:D fiú:) És én nem vagyok ellenére hogy nem csak a kigyúrt gyerekere mennek a csajok, mert akkor sok gyereknek aki nem kigyúrt nem lenne csajuk..:D szóval valakinek ez tetszik, valakinek az.:)

2012. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Azt mondta hogy volt rajtuk némi izom és jól tudtak verekedni, de ő csak dobálta őket.

Nem érezte meg az ütésüket, csak nem voltak bénák. :)"


Bocs de ez szerintem kamu.Mármint oké egy ilyen testépítő szétverhet 5 embert ha be vannak szarva tőle de ha valóban jól tudtak volna verekedni akkor simán elintézték volna a csávót.Fontos hogy az ember ne féljen viszont legyen önbizalma.Ezek a nagy kigyúrt emberek azért is tudnak elintézni könnyedén átlagos embereket mert félnek tőlük a kinézetük miatt.Ha nem érezte meg az ütésüket akkor azok nem is ütések voltak,fejre nem lehet gyúrni/izmot növeszteni

2012. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts! Én undorodok
2012. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!