Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl sovány vagyok? :S

Túl sovány vagyok? :S

Figyelt kérdés

Rengeteget eszek, és mégis kb. nádszálvékony vagyok.

[link]

és valahogy hasonlóan nézhetek ki, kövérebb biztos nem vagyok.

[link]

és nemtudok egyszerűen mit kezdeni magammal:D

15/l


2012. dec. 18. 20:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan furcsa, hogy sok lány teljesen ki van borulva attól, hogy nem tud hízni. Nem értem, mert nekem nagyon nőies, telt alakom van, és mindig is utáltam, mindig is vékonyabb akartam lenni. Nekem pár kilót leadni igazi kínszenvedés. Szerintem genetika áll a dolog mögött, anyukám is ugyanilyen, és ő is sokat eszik.. Sajnos nem őt örököltem. Próbáld magad elfogadni, és sportolj sokat, és akkor formásabb leszel.
2012. dec. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nekem ez már nm tetszik, de ízlések és pofonok
2012. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj egy percig se, 20-22 éves korodra kikerekedsz Te is. :)
2012. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egy osztálytársam is pont ilyen. Többet eszik egyszerrem, mint én az egész nap folyamán, mégis alig éri el az 50kg-t.

Én örülnék, ha csak egy kicsivel vékonyabb lehetnék, ha ennyire nem is.

Örülj neki, sokan cserélnének veled.

2012. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én még mellé rohadt magas is vagyok szóval...:DDD amúgy egész nap zabálok, és egészséges vagyok (lekopogom) orvoshoz csak igazolásért járok ha kell valamire><
2012. dec. 19. 17:01
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg eleget eszel és akkor sem megy akkor az nem a te hibád. Akik emiatt kigúnyolnak azokkal nem kell foglalkozni. Én se tudok 50kg fölé menni. Az egyetlen amit tehetsz, hogy elfogadod magad és büszke vagy arra, ahogy kinézel. Hidd el sokan irigyelnek ezért. Csak tartsd karban a tested, egy nagyon vékony is tud vonzó lenni;)
2012. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Te vagy az én "párom" :DDD

Én 190cm magas vagyok és 55kg. Egész szép srác vagyok jó az alkatom is, csak éppen nádszál vékony :/

De nem betegszem meg szinte sosem szerencsére. Erős a szervezetem kicsit sem érzem magam életképtelennek... Sőt.. :D

18f

2013. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!