Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 évesen 154cm és 38 kg túl...

12 évesen 154cm és 38 kg túl sovány? és amúgy hogyan lehet a leggyorsabban hízni?

Figyelt kérdés
légyszives válaszoljatok!! nagyon jó lenne...

2013. febr. 9. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem TÚL sovány, az átlagnál kicsit soványabb(bár ma az átlag gyerekek közt sok a túlsúllyos),ügg hogy hogyan oszlik el rajtad ez a 38 kg. de ez attól is f Én kb. ugyanilyen voltam 12 évesen. Most 14 leszek 160 cm és 40-41kg vagyok addig örülj míg nincs gondod a túlsúllyal...

Ha sok szénhidrátot(kenyér,krumpli...)vagy cukros dolgot eszel gyorsan felszaladhat pár kiló,de nem hiszem hogy ez lenne a megfelelő megoldás .Inkább sportolj valamit attól izmos leszel nem pedig husis.(triatlont tudom ajánlani)

remélem segítettem valamiben!

2013. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bizony elég sovány!

Hízni egyszerű. Tele van fogyási tanácsokkal az internet. Csináld az ellenkezőjét!

2013. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már, én 11 évesen nem voltam 35 kiló se, mégis felnőttem.
2013. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12 évesen ez normális, húgom 160/38 volt, orvoshoz is elvittük hogy nincs-e baja, a doki mondta hogy normális ennyi idősen, pár éven belül fel fog szedni pár kilót... és így is lett. Rendszeres kajálás persze fontos.
2013. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pár kiló Rád férne.
2013. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyél rendszeresen egészséges ételeket és kezdj el sportolni. Ne hízni akarj, az nem tesz jót a szervezetednek, inkább izmosodj.
2013. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. es amugy az elso valaszolonak kulonosen koszonom.. tudnatok mondani egy par etelt amitol lehet hizni??? amugya sportra mar en is gondoltam csak mivan ha fogyni fogok tolle?????
2013. febr. 11. 18:16
 8/12 A kérdező kommentje:
ja es inkabb a combomon van egykis husi
2013. febr. 11. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Az elején lehet, hogy minimálisan fogyni fogsz, de ez a te esetedben nem hiszem, hogy észrevehető lenne. Aztán meg már csak izmosabb és formásabb leszel és a súlyod is nőni fog, adott térfogatú izom lényegesen nehezebb, mint ugyanannyi zsír.
2013. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! és tudsz olyan gyakorlatokat mondani ami tanácsos lenne?
2013. febr. 12. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!