Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg, hogy...

Hogy kérdezzem meg, hogy szőrteleníthetem-e a lábamat?

Figyelt kérdés
Tizennégy éves lány vagyok (nyolcadikos). Sokat gondolkoztam már rajta, de nem merem megkérdezni. Félek, hogy mit reagál rá anya. Többször már borotváltam a lábamat, de erről anya nem tudott. Légyszíves segítsetek. Írjatok ötleteket vagy, hogy ti hogyan csináltátok ezt. Előre is köszönöm mindenkinek.

2013. ápr. 13. 18:57
 1/6 anonim válasza:
Leborotváltam magamtól, ő nem tudott róla, ennyi. Aztán észre sem vette utána, hogy mindig le volt szőrtelenítve.
2013. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is megkérdeztem anyát, talán én is 8.os voltam, vagy 7.es. az osztályban már mindenki szőrtelenített rajtam kívül. de azt mondta, hogy még nem kell. pedig simán leszőrteleníthettem volna, csak féltem, hogy bénázok majd, és nem mertem XD ó a régi szép idők :)))

szerintem ha zavar, hogy szőrös, nyugodtan epiláld :)

2013. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megmondtam neki, hogy anya, szőrteleníteni szeretnék. Nem díjazta az ötletet, de belenyugodott, felajánlotta, hogy elvisz kozmetikushoz, hogy gyantáztassunk. Az a legjobb egyébként, a borotvától nagyon megerősödik idővel.
2013. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne kezdd el borotválni, vagyis ne folytasd. :) Inkább epilátor, vagy gyanta. Szerintem simán megmondhatod anyukádnak, többi lány is már csinálja, Te is szeretnéd, jön a jó idő, ki fog látszani, ciki lesz.

Szerintem az anyák elég megértőek ilyenben, pláne, ha ők is adnak magukra.

2013. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia !

És 13 vagyok és én is megkérdeztem anyát hogy mit javasol szőrtelenítésre és azt mondta hogy epiláljam mert ez a legjobb és egy hónapig nem nő a szőr utána !! :)

2013. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kötözködni akarok vagy valami, de ez az egy hónap nem mindenkire igaz. nekem hetente kell :/
2013. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!