Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg tőlük? XD

Hogy kérdezzem meg tőlük? XD

Figyelt kérdés

Westendbe szeretnék piercinget venni, de nem ott szeretném megcsináltatni. az lenne a kérdésem, hogy ha tudjátok az a bolt ami lent van, vannak ott kezdő köldök piercingek?

és ha igen, hogy kérdezzem az eladó csajtól? hogy melyik a kezdő köldök piercing? xD


2010. szept. 13. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

még nem volt köldök piercingem ,és érdeklődni szeretnék,hogy mit ajánlanál.

ennyi(=

de szerintem ne a Westendbe vedd meg.. én megjártam vele..

2010. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó napot!

Melyik a kezdő köldök piercing?

2010. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj tök segítökészek! vásároltam már ott, nem egyszer
2010. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak menj be, és kérdezd meg melyik. nem kell aggódni, nem fognak igazoltatni meg kérdezősködni hogy mégis miért nem itt csináltatod :D Amúgy én ott csináltattam a porcfülbevalómat és nagyon jófejek és segítőkészek :)
2010. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tényleg segítőkészek.:) És nekik az is megéri, ha csak a piercinget veszed ott, mert pl. egy sima orrkarikán is van 1500-1800 Ft hasznuk... (nagykerben a kisebb karika 200 Ft, a Westendben pedig 2000)
2010. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!