Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya Vagyok? 16 éves vagyok...

Csúnya Vagyok? 16 éves vagyok és még nem volt csajom és még nemis csókolóztam! Jó mondjuk nemis igazán szoktam beszélni a lányokkal suliban mert egyszerűen parázok tőlük (nem mereka szemükbe nézni)!

Figyelt kérdés

Sportolok és sportos testalkatom is van,úgyhogy erre szeretnék választ kapni és a segítségeteket kérni ha lehet. Ha lehet őszintén

[link]


2011. júl. 5. 08:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyan nem lesz válasz a kérdésedre, de én a helyedben kontaktlencsére váltanék, és hosszabbra növeszteném a hajam.
2011. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy csunya.De szep se.
2011. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
nem vagy "csúnya" - teljesen normális,helyes 16 éves. És az is normális, hogy a sporttal és a tanulással mersz egyenlőre jobban szembenézni. Semmiről nem késtél le, minden rendben lesz. Ideje van a földön mindennek.
2011. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan előnytelenül hordod a hajad. Ez a tüsire letolt senkinek nem áll jól. Olyan fazont növessz, ami leér a füledig legalább.

A bőröddel is kéne valamit kezdeni, kozmetikusnál voltál már?

Valamint ha olyan ruhákat hordasz, mint a képen, akkor azokat le kéne cserélni. Nagyon jó ruhákat lehet kapni manapság, olyat hordj, ne pizsamafelsőt :)


Amúgy van benned fantázia, de amíg ezekkel a dolgokkal nem kezdesz valamit, addig sokat rontasz az esélyeiden.

A másik dolog: önbizalom! Semmi okod arra, hogy önbizalomhiányos legyél, húzd ki magad és nézz bátran az emberek szemébe. Ezt csak gyakorolni kell, menni fog. Nagyon sokat javít a megítéléseden, ha a másik szemébe nézel!

2011. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
nincs egy olyan képed, amin nincs rajtad szemüveg?
2011. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
28%
Jézusomxd
2011. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
hát szerintem eléggé csúnya vagy.
2011. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ne félj a lányoktól de próbáld először baráti alapon megközelíteni a dolgokat :) úg hátha kicsit feloldódsz majd. amúgy elég pattis az arcod azzal kezdhetnél valamit. szerintem próbáld ki a garniernek ezt a termékcsaládját (pure active):

[link]

a helyedben formáznék a hajamon is valami ilyenre:

[link]

[link]

[link]

nem akarok gonosz lenni de a füled is kiáll kissé de ezek a hajak takarnának valamit belőle és úgy már annyira nem durva.

15/L

2011. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik így a haj!( és valószínű a sporthoz is ez kell)
2011. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy senki nem írta a bőrödet. Ne haragudj, őszinte leszek (régen nekem is ilyen csúnya volt a bőröm), ilyenhez senki nem szívesen ér hozzá, vagy ad rá puszit. Menj el bőrgyógyászhoz, nekem nagyon szépen helyreállította a bőröm a gyógyszer és a krémek, amit felírt. A szemüveg valóban nem túl jó, de szerintem a fő hiba itt a bőröd. Ha az szép lesz, bizonyára az önbizalmad is több lesz.
2011. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!