Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, miért vagytok ilyen...

Lányok, miért vagytok ilyen szürkék? Miért nem vagytko önmagatok?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy öltözködtök, ugyanolyan a hajatok, ugyanúgy beszéltek, viselkedtek. Eléggé unalmas már titeket barna csizmában ,szegecses szarokban [főleg, hogy közötök nincs semmiféle rock zenei szubkultúrához, tehát még pózerség is], középen elválasztott jellegtelen ombre hajjal látni nap mint nap. Stb stb. Stílustalan senki birkák vagytok! Ne csodálkozzatok, ha csak hasonszőrű jellemtelen embereket vonzotok be...

2013. márc. 26. 18:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
16%
+1 ember a kérdező javán :)
2013. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
szánalmasak vagytok... :D mindannyian... :D
2013. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem attól lesz valaki egyéniség, mert különc ruhákban mászkál. Nem mindenkinek van stílusérzéke, nem mindenki tudja, mit mivel viseljen, így jobb híján azokat a ruhákat veszi meg, amiket a boltban talál. Az ember értéke nem a külsejében és nem is a ruháiban nyilvánul meg. gondolom nem tudod. Írtad, hogy lány vagy, egyrészt külön hely van a pokolban azoknak a nőknek, akik más nőket becsmérelnek, másrészt pedig mivel feltételezem te nem a fent említett csoportba tartozol, akkor nem értem, neked mégis miért probléma, hogy te olyan rohadt stílusos egyedi kis fruska vagy, és nem csak a jellegtelen pasikat vonzod (a szó amit keresel a jellegtelen, nem a jellemtelen).

Ugyanakkor a világon semmi közöd nincs ahhoz, hogy ki milyen ruhát visel. Unalmas látni. És akkor mi van? Nekem is rohadt unalmas a kék eget bámulni nap mint nap, meg a magukat rohadt egyedinek gondoló nőket becsmérlő lányok nyűglődését hallgatnom, mégis élek.

Szóval lehet ám, hogy te mindenféle extra nem uncsi cuccokkal aggatod tele magad, de hogy nem szívesen barátkoznék ilyen emberrel, mint te, és elég sokan vannak hasonló véleményen, az is rohadt biztos. Te nem jellegtelen vagy, hanem baromi kiállhatatlan a jellemed és süt a bizonytalanság a fogalmazásodból. Azzal próbálod jobban érezni magad, hogy másokat pocskondiázol. Gratulálok hozzá. Akkor rángasd fel magadra a szőrmebundádhoz az edzőcipődet, az most úgyis rohadt divatos ízlésficam, és isten áldjon.

2013. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

jesszus...feltételezem extra rossz napod lehetett...vmi ombrehajú szegecses lányka lecsapta a kezedről a kiszemelt pasit?...érdekes...én imádom a szegecseket, a bőr cuccokat....pedig nem vagyok rocker...nem fogom azért nem hordani, mert nem vagyok az:D...sőt, a hajam is ombre:D...már akkor az volt, mikor itt még az nem is volt menő...és nem nagyon olvadok bele a tömegbe....lehetsz te tornacipős, pólós fazon, vagy magassarkús mellkidobos lányka...vagy akár vadóc is, aki szegecseket hord...lényegtelen...a kisugárzás fogja meghatározni, hogy mennyire olvadsz be a tömegbe...hiába van ombre hajad, lehet, hogy észre se vesznek illetve hiába vagy bohócnak öltözve, nem biztos, hogy a figyelem középpontjába kerülsz...egy biztos, amit hordasz, azt tudd viselni...és ha ez az ombre haj, ami téged jellemez, és magadénak érzed, akkor biztos, hogy nem maradsz láthatatlan...én ombre hajjal és szegecsekkel, vadabb cuccokkal érzem jol magam...így vagyok önmagam!!!:)

24L

2013. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem túlzásba viszed azt,hogy te olyan nagy egyéniség vagy.Én néha azon szoktam mulatni,hogy rengeteg ember valamilyen módon különbnek,jobbnak érzi magát másoknál,és leszólja őket,pedig ha megvizsgálná magát egy másik szemszögből,meglepődne,hogy pont ezzel bizonyítja a szürkeségét,hiszen ugyanazt csinálja,mint a többi 125456.ember,aki hatalmas egyéniségnek érzi magát...Másrészt értem amit írsz,az emberek könnyen manipulálhatóak,és mennek a média meg egymás után,szóval ebből a szempontból ez is elgondolkodtató/megmosolyogtató,ezt aláírom.Azért vedd figyelembe,hogy bennük is van érték,és nem biztos,hogy mindegyikük csak majmol,lehet,hogy egyszerűen úgy érzi jól magát,és kész.
2013. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az unalmas, hogy mindenki baromi nagy egyéniség akar lenni. Ha valaki maga készíti és maga tervezi a ruháit, akkor lehet egyedi, egyébként nem. De minek is? Nem külsőre kell feltűnőnek lenni. Volt nekem is lázadó korszakom, hordtam acélbetétest meg szaggatott gatyát, de egy bizonyos kor után túl kell lépni azon, hogy mindenképpen ki akarj tűnni a tömegből. Ma nem az az elsődleges célom, hogy bemenjek valahová, és az öregnénik szívrohamot kapjanak, nem kell mindenkinek rögtön rám figyelnie.

Pláne, hogy a rockerek, punkok, emok, stbk sem egyediek külsőre. Minden szubkutúrának megvan a maga öltözködési formája, amit ugyanúgy birkaság követni, mint az épp kommersz divatot.

Azzal akarj egyéniség lenni ahogy viselkedsz, ne azzal ahogy kinézel. Ha számodra az ombre hajtól lesz valaki birka, akkor te vagy gondolkodásra képtelen agyhalott, aki lázadni akar, csak megragad a külsőségeknél. Mert azt is baromi unalmas hallgatni, ahogy a sok trúegyéniség szidja azokat, akiknek sikerült továbblépniük azon, hogy milyen ruhákat hord a másik.

Furcsa módon farmerban és tornacipőben is ismerek sok értékes embert, akiknek van önálló jellemük, gondolkodásmódjuk. Ellenben amíg rockerekkel haverkodtam, addig mindegyiktől ugyanazt a világnézetet hallottam.

2013. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
86%

Sportolok, dolgozom az egyetem mellett. Jelnyelvet tanulok önállóan, őszinte vagyok, imádok olvasni, sorozatfüggő vagyok, készülök a nyelvvizsgára + egyéb vizsgákra, hogy a mesterképzést ösztöndíjjal Franciaországban végezhessem, meg akarok tanulni zongorázni, olaszul/spanyolul, makacs vagyok, nagyravágyó, kedves, tisztelettudó mindent egyedül akarok megoldani, szeretek segíteni másokon, együttérző vagyok, imádok a rajzfilmeket, Tim Burtont, koncertre járni, szeretem azokat a zenéket amiben igazi hangszer van stb.stb.stb.stb.stb.


Miért is vagyok stílustalan birka? Mert tornacipőt hordok és csőgatyát ? Ha neked ezen múlik a "stílus" akkor a te jellemeddel és neveltetésedel van a probléma. Tudod nem az alapján ítéljük meg az embereket, hogy követik-e a divatot vagy sem. Legalábbis értelmes emberek nem ez alapján ítélnek. 20l

2013. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
fiúként egyetértek veled részben, de ne általánosíts
2013. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!