Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, miért vagytok ilyen...

Lányok, miért vagytok ilyen szürkék? Miért nem vagytko önmagatok?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy öltözködtök, ugyanolyan a hajatok, ugyanúgy beszéltek, viselkedtek. Eléggé unalmas már titeket barna csizmában ,szegecses szarokban [főleg, hogy közötök nincs semmiféle rock zenei szubkultúrához, tehát még pózerség is], középen elválasztott jellegtelen ombre hajjal látni nap mint nap. Stb stb. Stílustalan senki birkák vagytok! Ne csodálkozzatok, ha csak hasonszőrű jellemtelen embereket vonzotok be...

2013. márc. 26. 18:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Hogy te milyen szemét vagy! Pontozz le nyugudtan... De am ha nem jönnek be a csajok, legyél b-uzi, te f-asz!
2013. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a Kérdezőnek nagyrészt igaza van.Ez elmondható a lányok nagy többségéről, de persze itt is vannak kivételek.

Én elgondolkodnék a lányok többségének helyében.

2013. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
első, csaj vagyok én is, és ezt látom a környezetembe ,de érdemleges választ nem tudsz adni az igazság láttán, akkor meg minek írsz ide?
2013. márc. 26. 18:18
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
én pont hogy a kivételeket erősítem, nem is kicsit, és mégis inkább engem szólnak le mindenhol, nem az egyforma lányokat. egyébként igazat adok a kérdezőnek, tényleg eszméletlen hogy mennyire egyformák az emberek.
2013. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Harmadik! Azért, mert a különcöket mindenhol kinézik.. Szerintem azért, mert tudat alatt irigyek, hogy te mersz önmagad lenni, ők meg nem mernek a megfelelési kényszer miatt...
2013. márc. 26. 18:24
 6/28 anonim ***** válasza:
63%

Én is lány vagyok, bár én nem így nézek ki. De egyet kell értenem, hogy elég sok lány öltözködik elég egyformán... Amit én látok, az cicanadrág, ugg csizma, barna bőrdzseki, behajlított karon táska, agyon alapozózott arc. Egyébként nincs velük bajom, tény hogy nem egyediek, de mindenki azt vesz fel, amit akar.

Ha pedig így akarnak öltözködni, hát tegyék, szerintem nem ártanak senkinek, és nem is mindenki akar kitűnni a tömegből, vagy nagyon egyedi lenni, vagy egyszerűen csak azt hiszik, ennyiből áll a divat.

2013. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%

Mert ez nevelik beléjük. Ebben a média orientált világban bármerre néznek, mindenhonnan azt látják, hogy "Legyél egyéniség, tehát válaszd a mi ruhánkat/autónkat/kozmetikai cikkeinket, stb" Ami önmagában paradox, de mivel mindent a szájukba rág az említett média, ezért elfogadják, mert az egyszerűbb, és kevésbé fárasztó, mint nekiállni gondolkozni, vajon tényleg így van-e.

Egyébként biológusnak tanulok, és egyre több, főleg kozmetikai reklámban hallott dologról értem meg, hogy micsoda, amit beleraknak a kézkrémbe, a hajápolóba, amivel dúsítják az ásványvizet, amitől jobbnak hirdetik az egyik ételt a másiknál, mind-mind vagy átverések, vagy semmi értelme nincs, mert semmi pluszt nem ad azon kívül, hogy jól hangzik egy-két idegen szakkifejezés a reklámban. De ezzel is az a helyzet, hogy az emberek, főleg a szóban forgó, egymást majmoló "divategyéniségek" nem állnak neki kételkedni abban, amit a média állít, és ez nagy hiba.

2013. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Szegecses cuccot csak "rocker" hordhat? Ez de szánalmas :D
2013. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Nem tartom magam egyenpi--nak, és nekem sem tetszik a stílusuk, de nem kell őket attól még így leszólni!

Ha nekik ez tetszik, akkor hordják ezt, engem nem érdekel...

Nem kell ilyen ordenáré paraszt módon véleményt kifejteni, kedves Kérdező! Valószínüleg, tőled sincsenek elájulva az emberek, mégsem oltogatnak!

'Stílustalan senki birkák vagytok' ha olyan büszke vagy a saját stílusodra, akkor hajrá, linkelj egy képet, mert így látatlanba persze, lehet szidni, de a való életben nem hiszem, hogy különb vagy náluk!

'De gustibus non est disputandum' az ízlésről nem lehet vitatkozni, mindenkinek más! Az a legaljasabb dolog, ha az ízlése miatt ítélünk el valakit!

Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok ilyen szegecses cicanacis ombre hajas csaj, de olyan undorítónak találtam ezt a kérdést, hogy muszáj volt...

2013. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%

9-es vagyok

Láttam már nem egy 'egyéniséget'.. lehet velem van a baj de én nem 'irigykedek' rájuk, mert hát, nem voltak valami csodálatosak. De nem kezdtem el így alázni őket, mint te az 'ugyanolyan lányokat'

2013. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!