Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hol-hogy valósítjátok meg...

Ti hol-hogy valósítjátok meg önmagatok. Gondolok arra, hogy azt csináljátok, amit valóban szeretnétek és azok vagytok, akik valóban lenni akartok?

Figyelt kérdés
Én nagyon sok és nehéz akadályt,béklyót találok magam körül,ami meggátol benne. Egyáltalán ti tudjátok mit tennétek úgy istenigazából szívesen?

2012. szept. 10. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én tudom. És azt is teszem.
2012. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De titokzatos vagy! Mégis mit? Tőlem virágnyelven is leírhatod!
2012. szept. 10. 22:55
 3/17 anonim ***** válasza:

Műkörömépítő vagyok.. és mellette festek is, amit a szakmában remekül tudok hasznosítani. :) Nem titok.

Imádom csinálni, és mivel ez a főállásom, olyan, mintha hobbi lenne, kikapcsolódás.

2012. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi, további sok sikert és boldogságot hozzá.
2012. szept. 10. 23:09
 5/17 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen.
2012. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is. Laboros vagyok. Rengeteg érdekes dologgal találkozom és a problémákat is egyedül kell megoldanom. Nem egy monoton agyat az öltözőben hagyós munka:)Kihívás és mégis megnyugtat.
2012. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Neked is sok sikert!

Én is szeretném a munkám,ha az valóban arról szólna,aminek lennie kellene. A vezetőség és sok kollega is nagyon gáz. Közalkalmazott vagyok szociális területen. Lehet változtatni kéne szociális munkás diplomám van. Az elemzések,ügyintézések,jogi dolgok,társadalmi jelenségekhez értek..nem tud valaki egy másik állást nekem? Ami nem csak felfújt lufi,hanem valódi eredmények is vannak.

2012. szept. 11. 21:39
 8/17 anonim ***** válasza:
Alapítványoknál?
2012. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Alapítványnál még nem dolgoztam eddig. De,ha hosszútávon működhet, napi 8 órában akkor föladnám a közalkalmazotti státuszt. Viszont most gyed-en vagyok,jövőre jár le. Különféle bentlakásos intézetekben dolgoztam (3-ban)(present perfect), mentálhigiénés csoport tagjaként. Ha tudsz valamit,inkább írd priviben.(Rossz tapasztalataim vannak ez ügyben a munkahelyemről)
2012. szept. 17. 20:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik alapítvány szívessen lát, kevesen jelentkeznek ilyen helyre dolgozni, mert kevés fizetés (szerintem)

Egyet tudok, de az egy zsidó alapítvány, oda kell a szármzás.(márcsak önvédelemből is, nehogy valami beteg ember kerüljön oda)

2012. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!