Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az előnytelen külső valóban...

Az előnytelen külső valóban hátrányt jelent?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Valóban. Főleg ha az első benyomás számít.
2012. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én ezt nem érzem.
2012. júl. 4. 23:05
 4/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Majd fogod...
2012. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elég éves vagyok már :)
2012. júl. 4. 23:09
 6/18 anonim ***** válasza:
Naaaaa. Mennyi az annyi?:D Egyébként miből gondolod, hogy előnytelen külsőd van? Lehet, hogy csak te érzed így.
2012. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem vagy nagyon dagadt, és nincs buta, sültparaszt arckifejezésed, hanem magabiztosan mosolyogsz, és előzékeny, udvarias vagy, kifinomult a modorod, akkor nem számít, hogy nem vagy szépségkirálynő.
2012. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Én már nem tom,mi a hátrány. Én jól nézek ki,normális is vagyok. Mégsem jön össze egy nő :D

Aki tetszik nekem,vagy foglalt,vagy nem értékel :)

2012. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Nekem nem számít a külső csak a belső (N)
2012. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

pont ilyen vagyok én is. a mai közízlésnek nem felelek meg külsőleg, mert van rajtam pár kiló, de az arcom egész tűrhető, tudom milyen ruhák állnak jól, tanultnak, értelmesnek érzem magam. eddig még nem okozott gondot, hogy nem vagyok egy fullos plázacica.

az olyan embereket sokkal könnyebb szeretnem, és elfogadnom, akiknek van valami apró, de szerethető hibájuk, mintsem a tökéletesnek látszókat.


szerintem az előnytelen külső annál jelent gondot, aki nem is törekszik arra, hogy kicsit jobban nézzen ki.

2012. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!