Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az előnytelen külső valóban...

Az előnytelen külső valóban hátrányt jelent?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 23:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz "lőnytelen külső" alatt.

Ha előnytelen testi adottságot, testi hibát, vagy fogyatékot, akkor nem hátrány.

Ha ápolatlanságot, igénytelenséget, akkor hátrány.


(Bár érdemes lenne tudni, hogy miben hátrány. Én most a mindennapi élet társas kapcsolataira írtam ezt a véleményt. De nyilván pl. a ritmikus sportgimnasztikához hátrány, ha valaki fogyatékos.)

2012. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy igen. Mind párkapcsolatok, mind társadalmi elfogadottság szempontjából. Konkrétan tapasztaltam, hogy a legtöbb munkahelyre az alapján veszik fel az embereket, hogy melyikük néz ki jobban. Én is jutottam már be azért munkahelyre, mert a többi jelentkezőnél jobban néztem ki. Bár a főnök hamar tudtomra is adta ezt, én meg koccoltam. De nem csak a saját példámat tudom mondani, sok ilyet láttam már. Kapcsolatoknál meg persze vannak sokan akiknek inkább a belső számít, de én eleve azzal kezdek el ismerkedni, aki úgy első ránézésre megtetszik. Aztán vagy megtetszik a belső is, és lesz belőle valami, de ha egy sötét bunkó, akkor hagyom a fenébe, hiába néz ki nagyon jól. És ezzel a legtöbb ismerősöm is így van, legyen az férfi, vagy nő.
2012. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik..Lehet valaki számára előnytelenül nézel ki,van aki számára te vagy Brad Pitt.A legfontosabb szerintem, hogy mindenképpen meglegyen a kémia. Muszáj vonzódni a partnerhez.Az már más kérdés, hogy milyen a belsője,mert az is számít.De ha nincs vonzalom a külseje felé,akkor általában már nem kiváncsi társkeresésnél az ember a másik belsőjére. Nekem ez a tapasztalatom.Persze párszor én is bemeséltem magamnak, hogy jaj nembaj,hogy nem vonzódok külsőre,a belsője annyira megszépítette stb...De ilyet többet nem csinálok :)
2012. júl. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hátrányt jelent. Nekem legalábbis biztosan.
2012. júl. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha remeteként akarsz élni, akkor kifejezett előny, minden más esetben hátrány.


Ja nem, még előny akkor is, ha horrorfilmekbe mennél statisztának.

2012. júl. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sajnos, igen, hiába igyekszem mindig adni magamra, olyat felvenni, ami jól áll és próbálok kedvesés rendes lenni, ha az Isten nem áldott meg szép arccal.
2012. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Munkakeresésben hátrány, hacsak nem férfi az illető.

Én nő vagyok, nem a legszebb és anno mikor kerestem munkát, mindig jó alaposan végig néztek és nemet mondtak. Pedig csak árufeltöltő vagy hasonló akartam lenni egy kis ideig (kénszer), igénytelen nem vagyok (koszos, büdös, szakadt ruha, zsíros haj, stb) és mégis ez volt az első a férfiak részéről, hogy végig mértek és nemleges válasz...

2012. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: párkereséssel nem volt problémám, mindig van valaki, akinek tetszem, jelenleg is foglalt vagyok.
2012. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!