Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hol-hogy valósítjátok meg...

Ti hol-hogy valósítjátok meg önmagatok. Gondolok arra, hogy azt csináljátok, amit valóban szeretnétek és azok vagytok, akik valóban lenni akartok?

Figyelt kérdés
Én nagyon sok és nehéz akadályt,béklyót találok magam körül,ami meggátol benne. Egyáltalán ti tudjátok mit tennétek úgy istenigazából szívesen?

2012. szept. 10. 22:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szia,

Köszönöm a hozzászólásod,szeretek véleményt cserélni.

Rossz hír,hogy kevés a pénz (mégis mennyi 100-110 e.?)Itt egyébként érvényesül az adójóváírás vagy minimálbérrel jelentenek be és a többi kézbe? Mert az elég nagy baj lenne, ugyanis 3 gyereket nevelek egy panelben. A jelenlegi munkahelyen kb 140. e. fogok majd kapni. Csak az a baj,hogy eléggé kifúrtak már,bármikor repülhetek.

A másik a zsidókról. Én tisztelem az intelligenciájuk és szorgalmuk, sőt az ószövetséget is gyakran olvasom.

de azt tudtad,hogy mivel nem jött meg szerintük a megígért messiás, így saját kézbe vették a sorsuk irányítását,hogy hatalmas erős "királyságuk" legyen.Tényleg offenzív terjeszkedést folytatnak és nincs elegendő ivóvízük az országukban!Úgyhogy ebben az egyben igaza van annak a bizonyos pártnak,aki azt mondja,hogy pályáznak M:O: vízkészletére és szívesen hűbéressé tennék M:O.-t.

Most csak "rabszolgák" vagyunk,de majd akkor cselédek is.

Ezt most kihagyom.

2012. szept. 21. 11:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Még várják megváltót, ki a templom (sirtófal régi része) épülésével fog érkezni. Nem pályáznak M.O.-r, sőt, kifejezetten támogtják z Izrelbe költözést, van rá programjuk, úgy hívják Aliyah. Az alapítványok tuti, csak minimált fizetnek és itthon nincs már sajnos adójóváírás, de a gyerek után biztos jár valami plusz pénz.
2012. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy megírtad!

Az az igazság,hogy annyira nem néztem utána,de logikusnak tűnt a gondolat. De azt az új infót nem tudtam.

Nem tudom,hogy itt neked feltehetem a kérdést vagy írjak egy újat ki.(Az elsőt választom most,ha érdekes a válasz kiírom) Azt szeretném kérdezni,hogy Jézus után folytatódott/folytatódik-e a Biblia vagy Tórának nevezik (?) írása és ,ha igen mivel.

Illetve azt,hogy mennyire fontos Isten nevének ismerete (JHVH),mert ezt a Jehova tanúi nagyon fontosnak tartják más felekezetek meg elsumákolják.

2012. szept. 23. 21:33
 14/17 A kérdező kommentje:
És a legfontosabb kérdés -most,hogy átolvastam még egyszer mit írtál- .Mikor építik meg a siratófal azt a részét?
2012. szept. 23. 21:35
 15/17 anonim ***** válasza:

Nincs mit!:)Nos a zsidóknál tilos imán kívül kimondani vagy leírni, általában kihagynak egy betűt. Folytatódott, de ezért hívják tórának, mert nem csak az Ószövetséget tartalmazza, Hanuka például bibliában nem említett ünnep.

A templom ,,alászáll az égből" mikor eljön a messiás, ezt persze nem szó szerint kell érteni.:)

2012. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szeretek minél több hiteles infót tudni,hogy ne beszéljek hülyeségeket!
2012. szept. 26. 14:38
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Dicséretes hozzáállás!:)
2012. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!