Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, miért vagytok ilyen...

Lányok, miért vagytok ilyen szürkék? Miért nem vagytko önmagatok?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy öltözködtök, ugyanolyan a hajatok, ugyanúgy beszéltek, viselkedtek. Eléggé unalmas már titeket barna csizmában ,szegecses szarokban [főleg, hogy közötök nincs semmiféle rock zenei szubkultúrához, tehát még pózerség is], középen elválasztott jellegtelen ombre hajjal látni nap mint nap. Stb stb. Stílustalan senki birkák vagytok! Ne csodálkozzatok, ha csak hasonszőrű jellemtelen embereket vonzotok be...

2013. márc. 26. 18:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj...

1.Attól hogy egyformák nem tudod mindegyikről hogy pózerségből olyanok-e.

2.Nem tudom te milyen vagy de mindegy. A lényeg: Nem kell ítélkezni, vagy ha igen azt magadba tedd. Nem kell világgá kürtölni.

3.Ha mindenkit ugyanolyannak látsz, akkor valószínűleg, olyanokkal vagy, vagy olyanok a barátaid.

MINDEN esetre nézz körül jobban.

2013. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, egyet kell értenem veled, sok divatmajom van az én környezetemben is, akik túlságosan is jellegtelenek, de az a helyzet hogy a fiúk is csak őket veszik észre, ha valaki nem ilyen, nem is érdeklik őket, hiába is mondják hogy nem, szóval ez is egy indok. Mellesleg ha valakinek tetszik valami, azt hord amit akar, a jelenlegi divatban nekem is sok elem tetszik, mert különbözik az eddigiektől érdekesebb, ha megengedhetném magamnak hogy úgy öltözzek, akkor tucatember vagyok? De ha te lány vagy, miért érdekel ez téged, örülj hogy nem vagy ilyen és kész!
2013. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Hahó emberek létezik egy számotokra idegen szó: DIVAT. ami divatos azt egy 20éves alatti ember megveszi mert tetszik neki. Tudniillik az embernek ilyenkor még nem alakult ki a stílusa.
2013. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 first blood ***** válasza:
32%
kérdező én 100%-ban egyet értek veled, a fiúknál is hasonló dolog van, mégpedig a páwastyle. Manapság nagyon kevés embernek van egyéni gondolkodása és stílusa.
2013. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szép és jó hogy azt mondod legyen mindenki önmaga, de te honnan gondolod hogy a rózsaszín plázás cicababa nem így önmaga? Vagy a szegecses, barna csizmás divattini nem így önmaga? Ismersz mindenkit talán? A környezetemben mindenki divatos, mert szerintük szépek ezek a ruhák. Én nem vagyok ilyen, de elfogadom, semmi baj ezzel, ők tényleg úgy látják ezek szépek. Én meg másképp látom, mert nem egyezik az ízlésünk, de ez teljesen normális dolog.
2013. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%

Én nem ezt látom szürkének amit a kérdező írt. Sztem aki próbálja a divatot követni az nem lesz szürke, habár egyedi se. Bár nemtom épp mi a divat, gondolom a szegecs az az. A szegecses cuccok meg kb. olyan h feketét se hordjanak mer az is rocker.


Mi a stílus szerinted? Linkelj képeket. V mondj. Csak azért, mert ha vki egyedien akar öltözködni, az kb azt jelenti manapság, h bohócnak öltözik. Mert minden kis szubkultárank meg van a saját öltözéke illetve ruhái, márkái amit hordanak (vagyis ez nem egyedi), a nagy tömegnek meg maradt a mainstream divat, és az a pár nagyobb bolt amiből pénztárca függően lehet válogatni (H&M, Bershka stb... a ruháik 90%-a teljesen egyforma). Arra meg kevés embernek van pénze, hogy magának varrjon/varrasson ruhát.


Én amúgy nem látom ennyire ezt, h ennyire egyformák lennének. Max a pláza cicák, mer ők tényleg szinte mind ugyanabban az összeállításban (leopárdmintás cicanaci+szőrös mellény) feszítenek.


Számomra a szürke emberek nem ezek, akik mondjuk szegecses cuccokat hordanak, hanem a trampli lányok, akik lesz.rják a divatos öltözködést meg úgy amúgy az öltözködést, nagymama kifakult pulcsiját hordják, meg tornacipőt, nem sminkelik a pattanásos arcukat, 3 éve nem voltak fodrásznál.

Illetve a másik bajom a nők öltözködésének az "elnőietlenedése", azaz h egyre több jó csaj is tornacipőt bő farmernadrágot meg ilyesmi férfi ruhákat hord.


22/F

2013. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%

Kíváncsi vagyok, kedves Kérdező a te stílusodra, megjelenésedre. Gondolom hihetetlenül stílusos, párját ritkító ember vagy, akire egyből felfigyel az utca népe... hogy azért, mert tényleg jó az összhatás, vagy azért, mert inkább nevetséges, az már más lapra tartozik.

Én nem mondom, hogy beleolvadok a tömegbe, mert nem. De nem attól, hogy így-úgy-amúgy öltözködök, mert nem. Egyszerűen ilyen a kisugárzásom, a kiállásom. Magabiztosságot sugárzok, és már rengetegen megmondták. Nekem ennyi kell ahhoz, hogy kitűnjek a tömegből. Tehát aki karizmatikus, magabiztos, az barna csizmában, meg "szegecses szarokban" (mondom ezt úgy, hogy nekem egyik sincs) is ki fog tűnni, akinek meg nincs, az akkor sem, ha nagyon ráizzad a nagy egyéniségre (ami nálam sokkal inkább a személyiségben nyilvánul meg, nem a kinézetben, de ez sem ide tartozik).

De annyian jönnek ugyanezzel a szöveggel, mint Te, hogy szerintem te is ugyanolyan nyavalygó birka vagy.

2013. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
25%
én nem öltözködöm úgy, mint a többiek. Nincsen egy barna csizmám se, kabátom sem, nem hordok szegecses cuccokat. Mert nem tetszik... A pózereket én sem szeretem. Amúgy is a hülye pcsák néznek ki egyformán (ld. szegecsek, barna kabát, ombre haj, stb., azaz amit leírtál), mert birka megy birka után. És hisztiznek, ha ugyanaz a ruha jobban áll a másikon. De tudod, mindenki úgy öltözködik és viselkedik, ahogy akar, tehát nem értem, miért kell ilyen kérdést kiírni.
2013. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
6%
kérdező...a szívemből szóltál,minden egyes szavaddal egyetértek.
2013. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
88%

Pont azért ilyenek, amiért mindig vannak olyanok is, akik magukat jobbnak gondolják.

Semmivel sem vagy jobb az "egyedi" stílusoddal. Tudod miért? Mert külsőségekkel foglalkozol. Úgy látszik ebből a kérdésből, hogy te ennyi vagy. Tudod, ezeknek a lányoknak, akiket most leszóltál, van lelkük, jellemük, és lehet, hogy csak baromira nem érdekli őket, hogy kajtassanak és vagyonokat költsenek "roppant egyedi" cuccokra, jó nekik, amit elérhető közelségben megkapnak, és nem hatja meg őket, hogy más is hasonlót hord. Ettől viszont még lehet, hogy művelt és okos emberek, egyéb sok kérdésben határozott véleménnyel, céllal, és sokkal kevésbé felszínesek pl, mint te.

Megjegyzem, én még nem láttam egyedi stílusú embert. Akármilyen elvetemült cuccokat aggatott magára valaki, legalább 3 pont ugyanolyat tudnék mutatni az ismerőseim közül, pedig nem ismerek 20 millió embert. Nem egyedi vagy, csak szubkultúra. Meg pont annyira egyéni és megismételhetetlen vagy, mint akárki más. Az általad leszólt csajok is. Nem tudom, mi a francnak kell utálkoznod, ettől nem leszel jobb náluk, hiába szeretnéd bizonygatni magadnak, másoknak.

Szerintem foglalkozz valami értelmesebb dologgal, talán boldogabb ember lennél.

2013. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!