Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a Laxopect...

Próbálta már valaki a Laxopect mellnövelő tablettát?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék olvasni,mielőtt megrendelném,hogy egyáltalán tényleg hatásos e!

#nagyobbítás #mellnövelő #mellnagyobbító kapszula
2013. márc. 20. 14:44
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Valóban nőhet a mell különböző szerektől. Pl. a transzszexuális férfiak, akik nővé szeretnének válni hormon készítményeket szednek és valóban elkezd nőni a mellük.

De nem képzelitek, hogy egy olyan pirula, amit nem lehet leellenőrizni, aminek nem lehet tudni a fejlesztőit, és ilyen gyanús háttérrel rendelkezik, mint azt az előttem válaszoló ecseteli, hogy egy ilyen tabletta olyan komoly hatású gyógyszer lehet, hogy nőni fog tőle a melletek?


Nem az a probléma, hogy valaki nincs megelégedve a mellével.


Az, hogy nem bevizsgált egy gyógyszer nem csak azért bajos, mert árthatsz magadnak vele (mert való igaz, hogy azok a gyógyszerek is sokszor ártalmasak lehetnek, amit orvosok írnak fel), hanem nagyon gyanús, hogy nem lehet hatékony. Ha hatékony lenne, akkor igenis vizsgálnák, igenis tanulmányokat lehetne róla olvasni stb. Lehetne róla információkat találni mindenhol.

De felesleges itt szónokolni, hisz van itt aki állítja, hogy hatékony.

Hát akkor gyerünk, ha ilyen sok pénzetek van csak gazdagítsátok a csalókat.

2013. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim válasza:
Szijasztok!!van egy doboz laxopect em ha valakit érdekel kettő szem hiányzik belőle.
2013. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
43%
Ha! Valaki el akarja adni a tablettáit! Azt hiszem, ez válasz lehet a kérdezőnek is! Tehát nem lehet hatékony, ha valaki meg akar szabadulni tőle! Szuper!
2013. ápr. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
Két szemet vettem be így hatékonyságról nem tudok írni,műtétem lesz azért adom el.
2013. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 noemi minecraft válasza:
100%
sztem nagy hazudozok en Szlovakiabol vagyok...es eszrevettem vmit ami nem epp meggyozo...szoval le van fenykepezve 2 no...meztelenul...akik a szlovak oldalon szlovak noknek vannak titulalva az egyik Popradrol a masik Zolyom-i (Zvolen)...a magyar oldalon ugyanazok a cicik szerepelnek de ott mar az egyik no Debreceni a masik Gyor-i...hat nem epp bizalomgerjeszto...en meg akartam venni...de ez miatt nem veszem meg...utalom ha nekem hazudnak!!!! [link] [link] nezzetek meg a 2 linket!
2013. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:
Sziasztok!Sok-sok negatív hozzászólást olvastam, de mi van azokkal akikkel tényleg kipróbálták és hatásos nekik? Nem lehet elhinni nekik, hogy tényleg használ?
2013. máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:
Már a 2. dobozzal vettem,mert ugye az első nem hozz még erdményt,de sajnos a második sem!Most lett igazán drága az olcsobb termék.
2013. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Én láttam pont ezen az oldalon a hirdetést.

Rákattinttam.

Két dolgot mondanék el:

- A fotó, ami a kutatónőt ábrázolja egy fotótárból származik, onnan vették

[link]

TEHÁT A FOTÓ NEM A KANADAI KUTATÓNŐT ÁBRÁZOLJA!


- A nevére rákeresve semmilyen kanadai orvosi oldal nem jön le, csak ennek a cégnek a hirdetései (meg ez a kérdés)

TEHÁT A KUTATÓNŐ NEM LÉTEZIK!


mindenki tegye fel magának a kérdést, venne-e olyan cuccot, amelyik reklámjában két ilyen hazugság van!

2013. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 foot-bag2 válasza:
Kamu az egész. Nincs OÉTI számuk sem. Forgalomba se hozhatnák. Szlovák cég. Laxopect.hu .sk .com Egy kaptafára készült oldalak. Jeleztem is az OÉTI-nek. Ezután döntsön mindenki, mit szed be.
2013. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
Szia! Én régebben vettem és azt irták,hogy kikell hagyni pár hónapot,és már csak az ára miatt is kihagytam pár hónapot,most vettem megint,nekem látható eredményeket ért el,az hogy mások pedig mid gondolnak engem speciel nem érdekel,mert ezt saját magamért teszem,és ha tudom,hogy eredményes,akkor nem érdekel más mit ír,és nekem egyébként az étvágyam is jó lett,mert 45 kg vagyok és nem tudtam hízni pár kilót,de ez azon is segítet,tu tudod hogy megveszed e vagy nem,én csak tapasztalatot akartam írni.
2014. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!