Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a Laxopect...

Próbálta már valaki a Laxopect mellnövelő tablettát?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék olvasni,mielőtt megrendelném,hogy egyáltalán tényleg hatásos e!

#nagyobbítás #mellnövelő #mellnagyobbító kapszula
2013. márc. 20. 14:44
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
0%
40 évesen hogy bírsz ennyi ésszel létezni???? hihetetlen..
2013. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim válasza:
88%

Nem akarok senkit elkeseríteni, de ez a cég, ahogy nézem nem is létezik :S legalábbis az e-beszámolója még nincs ide feltöltve, pedig kötelező lenne.


[link]

2013. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Van aki képes ide beírni, hogy nőtt ettől a szertől a melle. Ha tényleg nőtt, akkor valószínűleg valami mástól, például magára szedett pár kilót.

Szóval ezt a tablettát szedje az, akinek nincs pénze plasztikára. A plasztikáztatásról nekem az a személyes véleményem, hogy súlyosan kísérti a sorsot az az ember, aki ilyen külsőséges ok miatt képes kés alá feküdni.

2013. ápr. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 craw válasza:

Én nem tudom miért olyan lehetetlen,hogy nőne valakinek a melle, bármilyen szertől is ?!

Különben,meg mi van a sok bevizsgált gyógyszerrel,amiknek oldalakon felsorolt mellékhatásuk van ? azok mennyivel jobbak ? és amiket nem olyan régen fejlesztettek ki, és még nem is ismertek a mellékhatásaik,de mégis felírják az orvosok ?! azért mert valamiről mindenütt leírják ugyanazt és el tudod olvasni,még nem biztos hogy jó is ! vagy igen ? mert minden oldalon megtalálod ugyanazt a tájékoztatót ?

Mindegy,azt hiszem hiába is mondok bárbit is annak aki ennyire "hivatalosan","papírforma" szerint él,hát én nem ilyen vagyok,én hiszek minden megmagyarázhatatlan dologban.

(Ja és csak így zárójelben jegyzem meg,én sem híztam,sőt még fogytam is 2 kg mikor szedtem,(igaz nem ezt)és nem vagyok 100 kg csak 53 :)))

2013. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim válasza:
Hát olvasgattam ezeket amiket ide írtatok,mert kerestem én is valami megosztott tapasztalatot..én szedtem görögszénát,használtam a V.4-est,meg használtam a Sunfleur balzsamot is,0 eredménnyel...de ezt én is ki fogom próbálni,ha ez nem jön össze akkor feladom...és lehet itt dobálózni,hogy minden mell úgy tökéletes ahogy van,de nekem világ életemben kis melleim voltak (75A-s),de annyira nem zavart,mert szép lapos hasam volt hozzá.aztán szültem két gyereket császárral,a hasam soha az életbe nem lesz már olyan,ráadásul kőkeményen csíkos lett és a kis melleim a 2 szoptatás után még kisebbek lettek,konkrétan nincs rám való melltartó...így hogyan fogadja el magát az ember?mikor egy nyamvadt blúzt nem tudok felvenni mert sehogy sem áll rajtam?itt vagyok 2 gyerekkel és olyan a testem mint egy serdülőé csak van rajta vágás meg sok csík..hát fantasztikus.meg most komoly!!ha fáj a fogad akkor nem mész el fogorvoshoz mert más belehalt egy foghúzásba?mennyi-mennyi gyógyszertári készítmény van aminek mellrák,fekély,hányás,kiszáradás...vagy halál a mellékhatása????és mégis megveszik az emberek..állítom hogy ha ezt lehetne receptre kapni akkor senki nem lenne így felháborodva,hidd el nekem!!...szó ami szó:én a napokban megveszem :)
2013. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim válasza:
én most masszírozok, váltó zuhanyzok (hideg-meleg) és agykontrollt folytatok :) eddig annyit vettem észre hogy feszesebb, persze ez a váltózuhany miatt van szerintem. sok sikert többiek
2013. ápr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 den.ferko válasza:

35/36-os válaszoló!

A barátnőmmel kb ugyanez a helyzet, gyerek még nincs, de ő nagyon nincs megelégedve magával, én hiába mondtam neki, hogy nekem így tetszik, ahogy van. Ő pedig azt mondja erre, hogy ő magának szeretne megfelelni. Szóval én támogattam mikor megvette ezt a terméket. A plasztikai műtét egy kisebb vagyonba kerül....meg az altatástól is fél.

Mióta szedi és van látványos eredménye, több a sex is, nem olyan gátlásos.

2013. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim válasza:
:) és mióta szedi ha szabad megtudni? :) mert az oldalon azt írták hogy 1 hónap alatt van látványos javulás.
2013. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 den.ferko válasza:
kb másfél hónapja
2013. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 SmartNelson válasza:
A hatásosságáról nem tudok nyilatkozni. Viszont mielőtt termékeket rendelek, rendszerint "leinformálom" a céget, aki forgalmazza. Az ingyenes céginfo szerint ezt a céget tavaly hozták létre, ügyvezetője egy 24 éves külföldi fiú. Egy megbízott egri személy intézi az itthoni ügyeket. A törzstőke 500e Ft., g-mailes e-mail cím van megadva. Az OÉTI hozzászóláshoz ez is csak adalék, de mindenképp még egy negatív pont. A magam részéről nem rendelem meg, mert nem bizalomgerjesztő. Lehet ettől még csodaszer, de egyelőre nekem kamunak tűnik. Kíváncsi vagyok a kipróbálók véleményére. Üdv,SN
2013. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!