Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a Laxopect...

Próbálta már valaki a Laxopect mellnövelő tablettát?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék olvasni,mielőtt megrendelném,hogy egyáltalán tényleg hatásos e!

#nagyobbítás #mellnövelő #mellnagyobbító kapszula
2013. márc. 20. 14:44
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Végre akadnak itt normális emberek is...:)

A disznózsírt én is hallottam,bár még nem próbáltam...de egyébként elég sok ilyesmi mellnövelő van,legalábbis annak mondják,vmilyen bázisolajba pl olíva vagy jojoba...illóolajokat kell csöpögtetni,de csakis természetes 100% higítatlan-t, az is meg van hogy pontosan melyikek jók erre a célra! Még nem próbáltam, viszont a Sunfleur mellnövelő mellett folyamatosan csináltam a váltózuhanyt is a mellemnél legalább 6x és hideggel fejeztem be, állítólag ettől is nő,bár elvileg csak feszesítenie kéne,de valahol azt írta vki,hogy ő csak ezt alkalmazta és nőttek a mellei:) Szóval lehet ez is besegített a krém mellett:)

De ezen az oldalon elég sok infót találtok a természetes mellnövelésről: [link]

2013. márc. 27. 09:28
 22/51 111kira válasza:
72%

Már kb másfél hónapja hogy szedem ezt a laxopect-et, nekem is jók a tapasztalataim. Alapjáratban a mellem nem nagyon kicsi,80 b-s kosarú melltartót hordok, de mivel elég telt és magas vagyok, a testemhez viszonyítva a mellméretem viszonylag kicsi.

A régi melltartóim már kezdenek szűkek lenni, úgyhogy egy-két hét múlva szerintem már vennem kell újakat. :)

Azért mellé szerintem ezt a disznózsíros dolgot is ki fogom próbálni, hátha még nagyobb változást érek el.

2013. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim válasza:

egyébként én azt is olvastam, hogy a görögszénamag kapszulától hízni lehet, mivel elég erős étvágynövelő hatása van (tele van B vitaminnal)

szerintetek ezt csak neten keresztül lehet megrendelni, vagy valahol boltban árulják ezt?

2013. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
0%
Még egy ötlet: nagyobb melleket akarsz? Szülj gyereket! Garantált a siker.
2013. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 craw válasza:
80%

Üdv. Mindenkinek !

Nem semmi hozzászólásokat olvastam,és hát nem szoktam sehová így írogatni,de most nem tudtam megállni,mert

Először is; van tabletta aminek tényleg van mellnövesztő hatása,tapasztalatból mondom,kb.két hét után már szemmel látható, és érezhető volt a hatás,a kúra végére pedig szuper lett a végeredmény, és nagyon jó érzés is,és a legjobb, hogy még a párom is megjegyezte,hogy,hogy megnőttek.

Másodszor;három gyereket szültem; terhesség alatt, és a szoptatás idején tényleg nagyobbak a cicik,de utána,ha visszanyered az eredeti súlyod, és már nincs tejed(nem szoptatsz),akkor a cicik igen csak megfogyatkoznak,sőt még az eredeti formájukat is elvesztik,és ezt is biztos tapasztaltból mondom.(első gyerekem 8,második 11,és harmadik 16 hónapos koráig csak szopizott, most 19,17 és 14 évesek)csak így zárójelben jegyzem meg)

Harmadszor;nekem se tetszenek azok a negatív hozzászólások amiket olyanok írnak,akik valószínűleg sohasem próbáltak még semmit,a negatív hozzáállásuk miatt,vagy pedig épp ezért nem is vált be nekik semmi,nagyon sok múlik a hozzáálláson is,ha úgy veszek meg valamit,hogy "Á ez úgysem fog segíteni",akkor valószínűleg úgy is lesz.

Tudnám még folytatni az észrevételeim,de valószínű,hogy pont az érintettek nem fogják elolvasni az én véleményem.

Ja ! és a végén majdnem elfelejtettem; én kipróbálnám a laxopect-et,először egy dobozzal,mit veszíthetek vele max. 10.000.-forintot amit amúgy is biztos elkölt az ember más egyéb lényegtelen dologra.Egy hónap alatt már meg lehet állapítani,hogy van-e hatása,vagy nincs :)

További jó eszmecserét, és szép napokat kívánok mindenkinek ! :)

2013. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 Beus73 válasza:
90%
Szia! Nem ezt, hanem hasonló tablettát szedtem. Az eredmény nulla. Kidobott pénz. Pár évre rá mellrák ... remélem semmi összefüggés ...
2013. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, hogy valaki egyszerűen csak "negatív hozzáállású", mikor negatívan nyilatkozik egy ilyen szerről.

Ez mindössze a természetes szkepticizmus.


Mielőtt beszedek valamit, ami felszívódik a szervezetembe és nem orvos írta fel, utána kell járni, hogy megbízható-e az a szer!

Egy megbízható gyógyszer, ami tényleg hatékony, arról sok-sok anyagot lehet találni az interneten is.

Lehet tudni, hogy melyik gyógyszergyár állította elő, lehet olvasni tanulmányokat arról, hogy milyen kísérletek bizonyítják a hatékonyságát. Mert komoly klinikai kísérletek a kritériumai annak, hogy egy szert hatásosnak ismerjelek el.

A Laxopect nevű akármi esetében a magyar árusító honlapon kívül semmiféle alátámasztó anyagot nem lehet találni.

Az állítólagos kutatócsoport vezetője egy bizonyos Elisabeth Deneuve. Semmilyen találat nem jön ki rá a neten. Ha ő egy kanadai orvoskutató, aki egy ilyen fontos gyógyszert fejlesztett ki, akkor nem csak kizárólag egy magyar honlapon kellene megtalálni a nevét!


Márpedig, ha egy nem létező ember a kutatócsoport vezetője, akkor az egész csak egy csalás lehet.

Hogy lehet bizalmat szavazni egy olyan gyógyszernek, amit ilyen hazug dolgokkal reklámoznak? Amiről messziről süt, hogy kamu. Ha valódi lenne, akkor sok különböző nyelven lehetne róla anyagot találni, vagy gondoljátok, hogy csak magyar nőkkel osztják meg ezt a csodát?


Nem szabad, hogy az kérdés legyen, hogy hatékony-e a tabletta, hanem az, hogy megakadályozzuk, hogy ilyen csaló cégek pénzt csaljanak ki hiszékeny emberektől.


Hihetetlen, hogy leszólják az emberek a kételkedő véleményeket, pedig itt szó nincs rosszindulatról.


Aki szedi annak csak azt tudom mondani, hogy reméljük, hogy nem lesz tőle semmi baja...

Mindenesetre tuti, hogy pénzkidobás.

2013. márc. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim válasza:
utolsóval egyetértek, nem szabad mindenféle bevizsgálatlan terméket beszedni, mert attól h csak növények vannak benne, még lehet káros :s
2013. márc. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:

Kedves craw!


Légyszi, áruld el mi annak a gyógyszernek a neve, ami annyit használt neked!

Biztosan sokan várják majd nagy izgalommal a válaszod!:)

Köszi!

2013. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim válasza:
100%

Én is a laxopect-et kezdtem el szedni, én előtte semmi ilyet nem szedtem ugyh nem tudom h más szerek milyenek, de nekem a laxopect-tel idáig nincs bajom, úgy néz ki, hogy tényleg jó. Plasztikára pedig nincs pénzem, mert egy jó sebész elkér 6-800 ezer Ft-ot is.

Már 40 éves elmúltam, szóval a feszességgel is gondjaim voltak, de mióta szedem azóta feszesebb lett a mellem, meg nőtt is, egy mérettel nagyobb melltartót hordok.

2013. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!