Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a Laxopect...

Próbálta már valaki a Laxopect mellnövelő tablettát?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék olvasni,mielőtt megrendelném,hogy egyáltalán tényleg hatásos e!

#nagyobbítás #mellnövelő #mellnagyobbító kapszula
2013. márc. 20. 14:44
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim válasza:
előző vagyok, én még arra is gondoltam, hogy Magyarországra még csak nem rég jött be, ezért nincs róla olyan sok adat. de lehet külföldön már sikeres, befutott termék
2013. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
0%

Anyám.... nézzétek már meg, hogy a kedves doktornő képe milyen oldalakon található :D Befutott termék.. ja.


Amúgy B kosaras melltartóm van, de csak éppen, mert az A pont kicsi.


konkrétan tök mindegy, mekkora a melled, nem attól leszel jó nő.


De hogy aki ezt megveszi, az ostoba barom, az tuti. Hajrá! Csak aztán nehogy bajotok legyen egy ilyen be nem vizsgált terméktől! Tessék nyugodtan felhívni a oéti-t.

2013. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim válasza:
72%

Könyörgöm, az előbb mondta el, hogy azért tette fel a kérdést, mert nem biztos ennek az újonnan kijött tablettának a biztonságában, és a hatékonyságában. Nem értem, egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy miért kell rögtön kioktatni a másikat, hogy "Ezt ne csináld, ne vedd meg, nem jó" stb., mintha a kérdező ennek az új csodaszernek a reklámarca lenne, vagy a kitalálója, úgy válaszoltak egyesek (kinek inge...).


Kérdező: én magam is most olvastam a Laxopect-ről, és sajnos még nem hallottam róla többet, mint te. Viszont ha esetleg utána jársz külföldi weboldalakon, hátha ott több információt és tapasztalatot fogsz kapni róla (mert hát itt csak az okoskodás megy).

2013. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim válasza:
91%

Én bevallom meg is vettem és használom már 3 hete. Könnyű mondani, hogy fogadd el magad, meg nem számít hogy mekkora. 70A-s melltartót hordok. Hiába mondogatjátok, hogy nem számít, ha a tükörbe nézek egyszerűen nem tetszem magamnak. Minimális változást már látok és mérőszalaggal is szoktam mérni. Nem hiszitek el, de egy centivel tényleg nagyobb lett.

Én bizakodó vagyok és nem hagyom abba.

2013. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim válasza:
100%

Sziasztok lányok! Engem is nagyon érdekelne a dolog, éppen ezért nézegettem külföldi oldalakat is, de nekünk sajnos - nem találtam semmit! Végül írtam az OÉTI-nek , és ma a következő válasz érkezett:"Az étrend-kiegészítők forgalmazásának feltétele - a jelenleg hatályos jogszabályok alapján - csupán annyi, hogy a forgalmazást, legkésőbb a forgalomba hozatal első napján be kell jelenteni az OÉTI felé. A bejelentési eljárás nem engedélyezés, nem jár laboratóriumi vagy egyéb vizsgálatokkal, Intézetünk a bejelentő cég által benyújtott dokumentumok alapján tudomásul veszi annak forgalmazását. Amennyiben a benyújtott dokumentumok alapján úgy látjuk, hogy a termék fogyasztása veszélyeztetheti a fogyasztók egészségét, azt jelezzük az Országos Tisztifőorvosi Hivatal és a bejelentő cég felé is.


A bejelentett étrend-kiegészítők listáját itt találja: [link]


A listát havonta frissítjük.


Az említett megnevezéssel termék nincs a bejelentett étrend-kiegészítők listáján.


Intézetünk a termékkel kapcsolatban vizsgálatot, szakvéleményezést nem végzett, a honlapon az OÉTI-re való hivatkozás és minőségtanúsítás valótlan.



Üdvözlettel:


OÉTI Ügyfélszolgálat"


Sajnos, emiatt, alaposabb és több kutatás nélkül még ne vásároljatok szerintem! Tovább kell nyomozni, de ez egy rossz pont a cégnek...

Sziasztok, Melinda

2013. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim válasza:
100%
Szia, 70 a-s :) majd írd meg a további tapasztalatod, nagyon kíváncsi vagyok rá, szerintem még sokan, és igen, a remény hal meg utoljára!! :)
2013. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
61%
nem baj, hogy kamu a honlap, hazudnak rajta több dolgot is, de a remény hal meg utoljára! Gratulálok!
2013. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim válasza:
szia 70/a-s, én is annyi vagyok sajnos. én is magam miatt szeretném ha nagyobbak lennének legalább 2-3 cm-el nem a pasik miatt. majd írd meg a fejleményeket, mert szerintem többen is kíváncsiak vagyunk :) sok sikert :)
2013. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
27%

Miért kell rosszindulatot feltételezni akkor, ha egy válaszadó csak óvatosságra inti a kérdezőt?

Nekem 85C a méretem, de én meg ezzel vagyok elégedetlen és kisebb és feszesebb mellet szeretnék, de ettől még eszem ágában nincsen nem bevizsgált tablettákat beszedni, és kés alá sem feküdnék sohasem ilyen külsőséges okokból.


Valóban én sem próbáltam ezt a tablettát, de lebeszélnék erről mindenkit, hogy ilyen szerekkel kísérletezzen.

2013. márc. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim válasza:
100%

Na lányok ma egész nap ilyen szerek után kutattam és 2-őt találtam amit az OÉTI jóvá hagyott:

1. Breast Control: 3 havi adag 14ezer körül mozog

2. Erdic (ezt többen ajánlották) de sajnos jóval drágább 66ezer a 2 havi tabletta.


És a végére hagytam a legérdekesebbet, bár sztem elég vicces :D


Disznózsír:

"Valaki úgy növelte meg a melleit fél éven belül, hogy disznózsírral masszírozta a melleit minden nap, a mutatvány fél év alatt 1 kosárméret növekedést eredményezett."

elég vicces, de mindenkinek van otthon gondolom étkezési zsírja, egy próbát megér :D

2013. márc. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!