Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a Laxopect...

Próbálta már valaki a Laxopect mellnövelő tablettát?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék olvasni,mielőtt megrendelném,hogy egyáltalán tényleg hatásos e!

#nagyobbítás #mellnövelő #mellnagyobbító kapszula
2013. márc. 20. 14:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
58%
NINCS hatásos tabletta mellnövelésre! Ha lenne, akkor éhen halnának a plasztikai sebészek, mert mindenki azt szedné.
2013. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

ez nem igaz,mert van olyan aki nem akar akkora változást,hogy plasztikai sebészetre menjen,és igen is vannak olyan termések amik segítenek a mell növekedésében! Nyilván nem lesz tőle vkinek A-ból D kosárméret,én pl megelégednék 1 méret növekedésnek, de így is hogy használtam a Sunfleur krémet, én is de a barátom is észrevette a változást :) csakazért nem akarom tovább használni,mert sok káros anyag van benne ami felszívódik a bőrön keresztül...

Ezeket azoknak találták ki akiknek nincs annyi pénzük hogy plasztikáztassák a mellüket,és megelégszik akár 2-3 cm növekedéssel is...

2013. márc. 21. 10:30
 3/51 anonim ***** válasza:
33%
ok, akkor vedd meg, és imádkozz basszus. megérdemled, hogy kidobd a pénzed az ablakon.
2013. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
68%

Keress rá a neten arra, hogy Laxopect. Semmit nem találsz. Mivel hazugság.

Mindössze arra építenek, hogy kihasználják azokat, akiket ki lehet.


Olyasmit írnak a reklám oldalukon, hogy ez a szer cseppfolyósítja a zsírsejteket, amik aztán átvándorolnak a mellbe. Gondolj már bele ez mekkora butaság... Egy időben női magazinokban láttam egy fogyasztó tapasz reklámot: éjszakára egy tapaszt kellett a talpra ragasztani, ami a talpon keresztül állítólag kiszívta a zsírt a testből. Ennek bizonyítékaként a tapasz reggelre elszíneződött a hirdetők szerint. A zsírtól, amit kiszívott... hihetetlen, hogy vannak, akik mindent bevesznek...

Gondolkozni kellene egy kicsit, nem mindent elhinni.

2013. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
ezért nem vettem még meg! hülye nem vagyok hogy csak úgy megveszem...ezért tettem fel a kérdést, egy szóval nem mondtam h bedőltem nekik, furán is hangzik amit ott leírnak, de gondoltam hátha volt olyan naiv valaki hogy megrendelte,és gondoltam megkérdezem h volt e ilyen,ennyi :)
2013. márc. 22. 08:42
 6/51 A kérdező kommentje:

Egyébként meg utána néztem,beírtam a keresőbe,és nem találtam a saját honlapukon kívül semmit a termékről,ezért tettem fel itt ezt a kérdést,hátha van olyan aki megvette... de biztos van olyan,mivel akkor nem működne az oldal,ha nem menne nekik...

Erről a tapaszról én meg azt hallottam,hogy a méreganyagokat távolítja el a szervezetből,és azért színeződik el..

ÉS LEGKÖZELEBB,NEM AZOKRA A VÉLEMÉNYEKRE VAGYOK KÍVÁNCSI,AKI AZT MONDJA HOGY HÜLYESÉG...PERSZE LEHET HOGY AZ,DE ÉN OLYANOKTÓL VÁROK VÁLASZT,AKI MEGVETTE ÉS KIPRÓBÁLTA,KÖSZÖNÖM!

Persze van a honlapjukon egy pár előtte/utána kép szöveggel,de a képeket nyilván akárhonnan elszedhették,és a szöveget is kitalálhatták, ha ilyen naiv lennék,akkor elhittem volna egyből és nem teszem fel itt ezt a kérdést..

Megértéseteket köszönöm!

2013. márc. 22. 09:56
 7/51 anonim ***** válasza:
36%

Sajnálom. Csak azt akartam megerősíteni, amit az előttem válaszoló felhasználó. Azaz, hogy ha valaki nem akar bajt magának, akkor nem szed be mindenféle gyanús tablettákat csak mert egy webszájton azt hirdetik magukról, hogy megnöveli a mellett.

Az, hogy sehol máshol nem írnak róla már önmagában bizonyítja, hogy minden szó hazugság abból amit írnak.


Egy elismert, bevált gyógyszerről sok dokumentációt fogsz találni a neten, sok véleményt, rosszat is jót is stb.


Ki fejlesztette ki, milyen cég? Erről is kellene találni információt. De semmi! Ez elég bizonyíték arra, hogy ez a tabletta jobb esetben egy ártalmatlan növényi kivonatokat tartalmazó, de semmiféle hatással nem bíró étrend-kiegészítő, de rossz esetben akár súlyos egészségügyi problémát okozó nem ellenőrzött, klinikai vizsgálatokkal nem alátámasztott méreg.


Miért nem lehet elfogadni az adottságokat?


Méregtelenítő talptapasz mi? A talp viszonylag kemény, elhalt bőrrétegekkel borított felszínén távoznak a testből a méreganyagok.... persze.


Bizony sok csaló az él az olyan emberekből, akik ilyesmikért hajlandóak fizetni.

Ezek szerint Te is ezek közé a hiszékeny kihasználtakhoz szeretnél tartozni.

2013. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 H.Annna válasza:

Szia!

akkor most jól látom,hogy érdemleges választ senki nem tudott írni,mert még nem próbálták ki?Engem pedig az a krém is érdekelne hogy pontosan mi az nagyobbító vagy csak feszesítő?Mennyire volt hatékony és drága volt-e?írnál róla részleteket?

2013. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:
90%

Szia! Ne hallgass a többiekre, általában sajátos emberi tulajdonság, hogy amit ők gondolnak, azt ráerőltetik másokra, mert ami nekik jó, az másoknak is. Másnak az a jó, hogy nem hisz egyáltalán ilyen dolgokban és csak akkor venné, meg ha előtte beszednék hazan és szemmel láthatóan működne. Ezek szerint nem jár ide olyan, aki próbálta már. Én sem próbáltam, csak nem bírom nézni azokat a hozzászólásokat, amik túltengnek az egotol.

A krém linkje:

[link]

Az összetevőkre tényleg fontok odafigyelni pl az

[link] - ben meg tudod nézni miket tapasztalhat. Bőrön keresztül kb 40%-kat több anyag jut be a szervezeetbe, mit tápcsatornán keresztül!

2013. márc. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim válasza:
engem is érdekelne ez a laxopect, mert a többi hasonló termékhez képest ez viszonylag "reális" áron van. gondolkozom rajta hogy kipróbáljam e...egyébként meg minden ember a saját hibájából tanul, nem értem mit okoskodnak itt, főleg hogy nem is a kérdésre válaszolnak. aki meg C kosaras melltartót hord könnyű okoskodni hogy fogadd el az adottságaidat. nekem is sokat számítana 2-3 cm is. Kérdező ha mégis megvennéd és kipróbálod majd oszd meg velem a tapasztalataidat, vagy ha én venném meg hamarabb majd írok. azt olvastam am h 6-8hétig kell szedni.
2013. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!