Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok arra, ha a...

Ti mit reagálnátok arra, ha a pasitok azt kérné tőletek, hogy szőrtelenítsétek a karotokat, mert őt zavarja?

Figyelt kérdés
A barátom rövid ujjú pólóban megjegyezte, hogy elég szőrös a karom, és lehet hogy engem nem zavar de őt igen, és ha nem lenne nagy gond, akkor szedjem le onnan a szőrt. Alapból a karomon nincsenek fekete szőrszálak, csak közelről vehető észre, és akkor se annyira zavaróan..legalábbis engem eddig nem zavart. Azóta hogy mondta már engem is zavar, és nem is vettem fel rövid ujjút. Amikor ezt mondta nem haragudtam meg rá, csak később éreztem azt hogy erre a kérésre nem a fejbólogatás a jó válasz...mit kéne tennem? Szőrtelenítsek? Ti mit tennétek a helyemben?? Köszönöm a válaszokat

2013. márc. 13. 19:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azért ez nem olyan dolog mnitha egy nő elhagyná magát, meghízna, stb, mert a kedves kérdezőt a fiú úgy ismerte meg hogy nem szőrtelenítette a karját. Írja a kedves kérdező, hogy nem sűrű fekete szőrös a keze, szőke pihékre tippelek.

Nekem picit furcsa hogy egy szerelmes fiú ilyen piszlicsáré dolog miatt megbántsa a barátnőjét.

A megbeszéljük a dolgokat és az őszinteség persze elengedhetetlen, persze nem tudom hogy a fiú milyen hangnemben mondta ezt a lánynak.

Kedves kérdező, szerintem térj erre vissza a barátoddal és tőle is kérdezd meg, ha így ismert meg, miért most mondja ezt, neked ez így kicsit bántó. Ha már a mindent megbeszélés elve, nyugodtan mondd el neki te is, mi nyomja a szívedet.

2013. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!