Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy reagálnátok, ha látnátok...

Hogy reagálnátok, ha látnátok egy fiút, akin ilyen szoknya van?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem megtetszett, és simán el tudnám képzelni magamon. Az más kérdés, meg merném-e kockáztatni, hogy emberek közé menjek benne. Kíváncsi volnék a véleményekre...


2012. jan. 11. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én szakadok..:""D

De te tudod, végülis annyira nem lányos...

2012. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
háhá röhögnék egy sort!xd rosszabb esetben röhögő görcsöt kapnák. Talán lefényképzném és nagy ívbe kikerülném.
2012. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kérlek, ne. légyszi. komolyan. ne.
2012. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha meglátnék egy férfit egy ilyenben, ha nem lenne fülem valszeg körberöhögném a fejem xd
2012. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tojásrántotta ***** válasza:
100%
Vedd csak fel! A nézd a hülyét, abban a szoknyában fa*a csajozós duma.
2012. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Először biztos nevetnék, de tulajdonképpen nekem tetszenél :)
2012. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek két goth srácot is aki szokott szoknyában járni, de ez amit linkeltél kifejezetten lányos szerintem. Szóval hacsak nem vagy te magad is lányos akkor elég hülyén néznél ki benne.
2012. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A képen látható személy szerintem tök jól néz ki és stílusos is. Nem tudom, te mivel viselnéd vagy lányosabb vagy fiúsabb típus vagy stb. Sok mindentől függ, jól állna-e.

Ettől függetlenül engem nem zavarna, ha tetszene max. megnéznélek ;) ha pedig nem tetszene akkor meglepődnék egy másodpercre majd mennék tovább. Nem tudom, mások miért akadnak fenn ezen ennyire, jó, hogy nem veszik igénybe pszichológus segítségét az eset után...


Én támogatom az ötletet, viseld azt, ami neked tetszik és ne mások szabják meg, ki vagy!

Ettől függetlenül az utcán megfontolandó a viselése, ha nem túl kedves környéken laksz. Ha lányos vagy simán lánynak néznek és kész, ha viszont inkább fiús akkor remélhetőleg elég kemény vagy ahhoz is, hogy (először csak szóban) megvédd magad. Én nem kötnék bele senkibe a ruhája miatt, de sajnos a többség nem így gondolkodik.

2012. jan. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
hátööö fiún??? első dolgom hogy a földra vetem magam mert maghaltam félig a röhögőgörcstől és fulladozom az oxigénhiánytól... aztán újra felnéznék és ezt újra előről... de lányon is röhejesen áll
2012. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez eléggé lányos szoknya. Inkább férfi fazonút vegyél fel. Az szerintem menő lenne, és nem csak a buliban. Szerintem nincs benne semmi gáz, max aki konzervatív, és maradi, az röhögne ki.
2012. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!