Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok arra, ha a...

Ti mit reagálnátok arra, ha a pasitok azt kérné tőletek, hogy szőrtelenítsétek a karotokat, mert őt zavarja?

Figyelt kérdés
A barátom rövid ujjú pólóban megjegyezte, hogy elég szőrös a karom, és lehet hogy engem nem zavar de őt igen, és ha nem lenne nagy gond, akkor szedjem le onnan a szőrt. Alapból a karomon nincsenek fekete szőrszálak, csak közelről vehető észre, és akkor se annyira zavaróan..legalábbis engem eddig nem zavart. Azóta hogy mondta már engem is zavar, és nem is vettem fel rövid ujjút. Amikor ezt mondta nem haragudtam meg rá, csak később éreztem azt hogy erre a kérésre nem a fejbólogatás a jó válasz...mit kéne tennem? Szőrtelenítsek? Ti mit tennétek a helyemben?? Köszönöm a válaszokat

2013. márc. 13. 19:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én barátom mondaná ezt, ez lenne a válaszom "Borotválkozz minden nap, és el van intézve", mert utálom, hogy állandóan szúrós.

Alapjáraton nem szőrtelenítem a karom, csak ha éppen eszembe jut.

2013. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Ha nem tetszik, keressen csupasz kezűt magának.
2013. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szőrtelenitenék de azért ez elég bunkóság a pasitól...hogy mondhat ilyet? Kussba el kell fogadni az ilyet!
2013. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Szánalmas egy barátod van,hogyha ez őt zavarja!

Mindenesetre ne szőrtelenítsd le,szőrös kézzel is szeretnie kellene téged,és nem az ő elvárásainak megfelelni!

2013. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Elöször is ha most olyan elväräsai vannak veled szemben ami neked kellemetlen,akkor a késöbbiekben.sem.lesz jobb.Nem vagytok egymashoz valoak.ÉN ha valakit szeretek mindent megteszek.azért hogy vonzonak tartson.Igy pl a karomatvis szörteleniteném.De ha arra kérne hogy fogyjak vahy 10 kilot amit ugy gondolok hogy nem akarom.mert nem zavar engem,akkor meggondolnam hogy vele maradjak e...hosszu távon.Neked kell eldönzeni hogy mennyire zavarna téged hogy szörtelenitened kell más kedve miatt.Mondjuk párom se visel el engem. szörösen,nekem ez alap hogy gyantazom.
2013. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora f..asz.
2013. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, ez tényleg bunkóság volt tőle...de mentségére szóljon, most először hibázott. Sose volt bunkó velem, meg ő alapból nem ilyen ember aki ilyeneket mondjon. Arra gondoltam, hogy ebből nem indítanék vitát, emiatt nem szakítanák vele..leszedném a szőrt a karomról, és nem haragudnék meg emiatt rá. Mit gondoltok, hiba lenne?? Félreértés ne essék, nem csak miatta csinálnám, mivel amióta szólt mar engem is zavar..igy talan könnyebb lenne. Ha meg még egyszer bunkó lenne, akkor szólnék neki..szerintetek??
2013. márc. 13. 19:45
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is mondott már ilyet, télen ritkábban epilálok főleg a lábamon, erre megszól, hogy SZŐRÖS! Júj, szőr!

Az intimszőrzetemre is mindig mondja, hogy borotválkozzak meg, mondjuk az más.

Szerintem bunkóság, gondolom nem fekete hosszú szőrök vannak rajtad. Én se szoktam megszólni ha nem borotválkozik, mondjuk ő nagyon "szeret", volt hogy a lábát is leszedte, akkor pont azt mondtam neki, hogy növessze vissza, nem b*zi és nem focista.

2013. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell ezen így kiakadni, meg ilyeneket mondani, hogy dobd ki ezért. És ha őt zavarja, akkor mi van? Ha nem szeretne nem lenne veled, keresne mást, nem próbálná megbeszélni. Most tényleg olyan nayg áldozat, havi eygszer legyantázni?

Az én férjem imádnivaló, odadó, tökéletes pasi, imád engem, de tudom, hogy zavarja a szőr. Monjuk én azelőtt is szedtem, hogy összejöttünk volna, de látott rólam képet, ahol nem volt leszedve és mondta, hogy milyen szőrös volt a kezem, és milyen jó, hogy szedem.

Amúgy mostanában borotválom, mert lusta vagyok géppel szedni, de nem nő vissza hamar, nem sűrűsödött, erősödött semmit, de azért hetente le kell szedni.

De persze jobb géppel, vagy gyantával, max havi egyszer balódsz vele.

2013. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
Én igazából örülnék, hogy szólt róla, sokkal rosszabb ha nem tetszik neki zavarja, és nem szól. Ha én szeretném hogy szőrtelenítsen valahol én is szólok. Persze nem azt mondom ha nem teszi akkor is szeretném, de szerintem nem gond ha megbeszéljük az ilyesmit :)
2013. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!