Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok arra, ha a...

Ti mit reagálnátok arra, ha a pasitok azt kérné tőletek, hogy szőrtelenítsétek a karotokat, mert őt zavarja?

Figyelt kérdés
A barátom rövid ujjú pólóban megjegyezte, hogy elég szőrös a karom, és lehet hogy engem nem zavar de őt igen, és ha nem lenne nagy gond, akkor szedjem le onnan a szőrt. Alapból a karomon nincsenek fekete szőrszálak, csak közelről vehető észre, és akkor se annyira zavaróan..legalábbis engem eddig nem zavart. Azóta hogy mondta már engem is zavar, és nem is vettem fel rövid ujjút. Amikor ezt mondta nem haragudtam meg rá, csak később éreztem azt hogy erre a kérésre nem a fejbólogatás a jó válasz...mit kéne tennem? Szőrtelenítsek? Ti mit tennétek a helyemben?? Köszönöm a válaszokat

2013. márc. 13. 19:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném a pasimat, hogy hagyja abba, hogy megmondja, mit csináljak a saját testemmel, mert engem meg ez zavar.
2013. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha ezt így mondaná, ahogy leírtad, hogy őt zavarja a szőrös karom, akkor bizony elgondolkodnék, hogy nem egy értelmes pasival jöttem össze. Mármint fekete sűrű szőr esetén érthető számomra is ha zavarja... de te azt írod nem olyan, szóval ha már ilyen apróság zavarja akkor ott gond van.


Én mondjuk megmondanám neki, hogy engem is zavar a szőre, szóval együtt gyantázzuk is le azonnal a karunkat.

2013. márc. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%

Apám, mennyi sekélyes és kicsinyes lány és kapcsolat!

Szegény fiú meg merte említeni, hogy zavarja, ettől egyből szánalmas, önző, bunkó fa.sz lesz és ki kéne dobni!

Fogadjunk eddig az volt a megállapodás köztetek, hogy mindent megbeszéltek, elmondja, ha van valami. Erre meg mer említeni, egy ilyen infantilis hlyeséget, és le van szedve a feje. Szegény srác, és szegény mai srácok... Nagyon elszálltak a nők mostanában maguktól. Hogy ne mondja meg mit kezd a testetted? Ilyen erővel hízhatnál 120 kilósra, lenyírhatnád a hajad kopaszra, körbetetováltathatnád a kopasz fejed, 6 piercing a nyelvedbe, de ha meg merné említeni, hogy nem tetszik, akkor nem szeret, egy bunkó és ne szóljon bele mit csinálsz a testeddel?? Pff, szánalmas...

Jobb is ha otthagyod szegény srácot, fogalmad sincs mit jelent egy kapcsolat, nagyon gyerek vagy még, ha ezen kiakadsz...

2013. márc. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem itélkezem, mert nem ismerem a pasidat, de az értékrendje 0, mint ahogy sok más emberé is. Amíg 10-15 éve nem volt még égő szőrös puncival sem élni, ma már az is égő ha 1 fiunak szőrös a lába. Sajnos, tapasztalatból tudom, h a srácok nagy részének azért nem tetszik ha 1 lány szőrös vhol, mert az a divat vagy az a menő, és égő lenne azt mondani h márpedig nekem tetszik, v legalábbis nem zavar. A lányok meg sok esetben azért kezdenek el szőrteleníteni, mert azt gondolják, a pasinak csak az tetszik. Ez 1 ördögi kör, oda és vissza. Jó lenne ebből az irányított és egyen értékrendből kitörni, és nem a mások által diktált trendet követni.

Véleményem az, h ne borotváld le a karod, mond neki h neked így tetszik, csupaszon nem, meg ráadásul akkor mostmár állandóan ezzel is foglalkozni kell h ne szúrjon. Ha elfogadja, akkor minden rendben, szeret, elfogad. Ha nem fogadja el, akkor téged nem fogad el. 20/F

2013. márc. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én csak azért, mert neki nem tetszik, biztos, hogy nem szedném le. Egyébként is utálok szőrteleníteni, egy nagy macera, pont az hiányozna még, hogy pluszban a karommal is küszködjek...

Megmondanám neki, hogy engem meg az zavar, hogy szőrös a lába. Ha ő nem szedi le, akkor tőlem se várja!

2013. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

szerintem neked is vannak elvárásaid, akkor neki is lehetnek, mi lenne ha ezentúl nem borotválkozna többet? úgyhogy a véleményem az hogy kussolj, és csináld amire megkért, mert te is megkérnéd h borotválkozzon


bár elég nagy papucs lehet, ha ilyen ügyet csinálsz belőle, meg az előttem válaszolók is papucsokkal találkoztak eddig,

2013. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én leszedem, mert engem zavar. Ha ő mondaná akkor is leszedném, mert nem érzem akkora áldozatnak.
2013. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

elég sokféle vélemény van..

13asnak: a kettő egyátalán nem ugyanaz. először is, amikor én megtetszettem neki, akkor is ilyen voltam. Nem egyik napról a másikra nőtt ki a karomon a szőr, és "csúnyultam meg", hanem eredetileg, természetesen voltam ilyen. És az is más kérdés, ha én 120 kiló lennék, én se érezném jól magam a bőrömben, és tényleg tennék ellene. De ez a helyzet más, mert itt arról van szó, hogy a karom zavarja, amit eddig szinte észre se vett, mert tényleg csak közelről észrevehető rajta a szőr, és akkor is csak lámpafénynél.

Félreértés ne essék, emiatt nem vagyok kiakadva. Szőrteleníteni fogok, mert nekem szinte mindegy, milyen a karom, de mivel (nyilván) tetszeni akarok neki, emiatt szedem le. Azért írtam ezt a kérdést ki, mert nem érzem olyan fontosnak, hogy emiatt összevesszek vele. Csak érdekel a véleményetek, hogyha megteszem amit kér, akkor ebből nem lesznek e később gondok..csak attól tartok, hogyha most megteszem ezt neki, akkor később nem lesznek e gondok ebből, hogy pl megkéri hogy fessem át a hajam szőkére, mert az neki jobban tetszik, meg stb.. Kicsit hülyén fogalmazok, de remélem értitek.:D

Az az igazság, hogy ez bármennyire hihetetlenül is hangzik, de nekem nincsenek ilyen elvárásaim vele kapcsolatban. Ahogy kinéz, nekem úgy tetszett meg, és nem akarom átalakítani, ha van rajta valami ami ne tetszene nekem rajta. Én nem kérném ezt tőle, mert engem nem zavar, ha leszedi nekem az is jó, de ha nem az se baj..Az megint más téma, hogyha egy kapcsolatban az egyik ember mondjuk felszed 100 kilót, mert akkor már nem ugyanaz az ember, akibe beleszeretett. Persze nem csak a külső fontos, de azért meg kell legyen két ember között a vonzalom..Ha tényleg elkezdenék hízni, és szólna, én arra nem haragudnék meg. Mert lehet hogy szerintetek a kettő egy és ugyanaz, de óriási külömbség van a közöttük

..

2013. márc. 14. 20:46
 19/21 anonim ***** válasza:
Nyilván ha már érezni fogod hogy teljesen meg akar változtatni, az baj, de addig amíg ilyen apróságokért szól, inkább örülj hogy mindent meg tudtok beszélni, és tényleg nem az van hogy zavarja de nem mert szólni. Ez a természetes egy kapcsolatban, nyugi. Amúgy ha akkor látott először pólóban akkor nem lehet kijelenteni hogy így tetszettél meg neki. De nyilván egy ilyen apróságnem döntő ok.
2013. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondolom, hogy ez még nem baj..az elején örültem is hogy szólt, csak később bizonytalanodtam egy kicsit el:/ Nem akkor látott először pólóban, csak akkor beszélt velem először erről. De ameddig csak ennyiről van szó, addig oké. Ezt simán megteszem neki. Köszönöm a válaszokat!:)
2013. márc. 14. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!