Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csinálsz magadról képet?...

Hogy csinálsz magadról képet? (Példák lennt. )

Figyelt kérdés
Tükörben, peace-t mutatva, napszemüvegben... Légyszi adjatok ötleteket! :)
2009. szept. 10. 14:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

Értem, értem. Én se megbántani akartam őket... feltétlenül. :D


Igazán jó tippeket nem tudok sajnos adni. Légy kreatív, találj ki olyan pózokat/helyzeteket amik szerinted jól néznek ki. Csinálj minél több képet, majd válogass közülük, hasonlítsd össze, stb... És ha kép alá/fölé/mellé/rá/stb. írsz, akkor feltétlenül figyelj a helyesírásra. :)))

2009. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én régebben tükörből csináltam, mert láttam hogy milyen lesz a kép. mostanában egyik bnőm (fotósnak tanult) csinált rólam "lesifotókat" pályaudvaron, itt ott, és ilyen pillanatképek lettek. :'D ez is jó megoldás, ha fotogén vagy. (én szép sajna nem vagyok, de profilbol jó képeket lehet rólam csinálni-állítolag.)

de tényleg ezeket, amiket az egyik elöttem lévő válaszoló felsorolt, tényleg mellőzd... :/


16/L

2009. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszii :)

Mellőzöm hááát... :S: D

2009. szept. 10. 20:59
 14/14 anonim ***** válasza:

nagyon szeretek fotózni(mindent), és úgy szoktam, h abszolút ne legyen feltűnő, h én csináltam, pl én mellőzöma tükörből fotózást, a magamat fotózom fejjel lefelé-effektust...úgy csinálom, h (pl. kertben) keresek vmi jó kis helyszínt, beállítom időzítőre a gépet és tádámmm... bár mostanában leszoktam róla, nincs időm és nem ez tölti ki minden gondolatomat xD

meg ilyen profi modelloldalakon szoktam tippek után nézelődni, illetve divatmagazinokból(igényesekből), vagy flickr, photobucket, stb

2009. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!