Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinálsz ha férjed/barátod...

Mit csinálsz ha férjed/barátod így oldja meg?

Figyelt kérdés

Szóval mi van akkor, ha a férfi karácsonyra nem ajándékot ad, hanem ad 10-20 ezer Ft-ot, hogy old meg magadnak?

Nálunk most ez van......:(

Nem azért, nem bántom érte, mert ki sem látszik a munkából és szinte csak aludni jár haza.

de egy kicsit azért csípi a csőröm, mert már egy éve lesem hogy mivel lephetem meg, aminek örülne és vagy 2 hónapig nézegettem neten meg boltban.... szóval egy csomó energiát belefektettem a dologba.

Én meg általában havonta egyszer elmondom neki, hogy "Látod, szivem? Ilyet akarok karira!".......... :(


2010. dec. 15. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"férfiasan" oldotta meg. tudod inkább a nők azok akik szeretnek készülődni, nézelődni, gondolkozni h minek örülne a párunk, stbstb. a férfiak meg inkább besokallnak és a lehető legegyszerűbb módon oldják meg. ha tényleg annyi a munkája, akkor ne bántsd, és ne csípje a csőrödet. nyeld le, majd szülinapodra biztos meglep vmivel. most ez így jött ki, ilyen az élet a munka elveszi az életed 95%-át.
2010. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd valóban old meg magadnak. Nekem a férjem igazán figyelmes ember, igaz nem minden esetben, de inkább ide adja a pénzt, és megkér, vedd meg amire szükséged van. Vedd úgy mintha én vettem volna. Ne csinálj ebből problémát. Még mindig jobb, mintha érdektelen lenne veled szemben ajándék ügyben. Amikor megvetted, mutasd meg neki, és örömmel közöld vele, ez az ő ajándéka.
2010. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Azt gondolom, ha még mondod is neki, hogy 'na ezt szeretném... meg ez de tetszik... stb.', akkor annyi ideje csak lenne, hogy beszalad és megveszi. Nem kell kutakodni és évekig keresgetnie. Nálunk párom mindig azokból az ötletekből válogat ünnepekre, amiket év közben meglátok valahol és megtetszik.

Ha ő így, akkor Te miért nem? Nekem sem esne jól, ha el lennék intézve annyival, hogy hozzám vág egy tízezrest. Amúgy lehet, hogy egyszer el kellene erről beszélgetni vele... Ha azután sem lesz benne igény a változtatásra, akkor te se fordíts erre ennyi energiát.

20L

2010. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnél..!!! Azt veszel magadnak , amit akarsz..és az miért meglepi, ha te megmondod neki,hogy ezt -meg ezt akarod Karácsonyra..ez hülyeség.
2010. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám minden évben vesz magának 4-5 féle ajándékot, az utánajárni nem szerető családtagoknak, beszedi tőlük a pénzt, és odaadja becsomagolásra karácsony előtt. Ezek ugyanúgy a fa alá kerülnek, ő meg biztosan örül mindennek. :DD

Csináld te is így. Köszönd meg a pénzt, és vegyél belőle valamit, amire vágysz, majd örülj neki! :)

2010. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobban örülnék neki, minthogy valami jelentéktelen porfogót vegyen nekem... kaptam eleget olyanból mindenki mástól.
2010. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!