Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő telik el a reggeli...

Mennyi idő telik el a reggeli felkelésedtől az elindulásig? Miket csinálsz? Mik a napi rutinjaid?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 12:29
1 2
 1/15 anonim válasza:

Nálam két verzió érvényesül. Az első, amikor korán és időre kell mennem, akkor elég 45 perc. Ekkor a rutin: felkelés, kávét fel, wc, kávézás, tusolás, öltözés, esetleg még kávé, öt perc "meditálás", indulás.

Ha mondjuk 10-re kell mennem, kb ugyanez, csak a meditálás 30-40 perc, plusz kezelem a levelezéseimet. Ennyi, kb.

2010. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem 1 óra 15 perc kell...:D

Felkelés,wc,mosakodás,smink,hajvasalás,kávézás és gépezés,öltözés,haj beállítása és táskámba bepakolás.

erre mind nem kell több mint 1 óra de szerintem sokkal jobb reggel nem kapkodni hanem nyugodtan elkészülni mert már jobban indul így a nap.. szerintem:D

2010. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nappalos vagyok akkor fél órába kell besűrítenem mindent. Felkelés, mosakodás, reggelit adni az állatkáimnak, öltözés, fogni a cuccot és futás a buszra. Ilyenkor 4:30-kor kelek, hamarabb nem vagyok képes. Ha pihenős vagyok , akkor 6-kor reggeli az állatkáknak, aztán visszafekvés egy kis pótalvásra :), majd felkelés 8-kor és szép kényelmes ütemben sorra venni a tennivalókat.
2010. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

30 perc kb.

felkelés,mosdás,kontaklencse be,öltözés,haj


(szerencsére reggelimet és kávémat megcsinálják így azzal nincs gond:)

2010. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

hát én iskolás vagyok, nyolcra kell mennem hétköznap, ekkor így néz ki a reggel:


wc, kézmosás, arcmosás(előző nap este fürdök), reggeli(közben tv-zek), fogomosás, öltözés, fésülködés, hajvasalás-ennyi kb. ez kb. 45 perc

6:20 körül kelek és 7:20-kor indulok.

2010. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2O perc. Öltözés, fésülködés, iszok egy teát, összepakolok, indulok.

OFF: a hajvasalás mindenkinek rutin??

2010. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem 1 óra a készülődés.

6 előtt felkelek, aztán reggelizek, megmosakodom, felöltözök, elkészítem a sminkemet és a hajamat, és 7 után pár perccel indulok a buszhoz.

2010. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
felkelés, arcmosás, zuhany inkább csak este mert nálunk sz.r a víz és kiszárítja a bőröm, reggeli fogmosás, fésülködés és menés...
2010. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Minden reggel hétköznap és hétvégén is ötkor kelek. Gyorsan felkapom a melegitőm és irány egy kis séta vagy kocogás a kutyával az olyan fél hatig. Utána zuhany öltözködés ez is kb egy félóra. Általában este elkészitem a kajám csak bedobom a táskába. Utána gyorsan email ellenőrzés smink kiegészitők ágyazás és 6:45kor rohanok a vonathoz.

Hétvégén a reggeli séta kicsit tovább tart utána bevásárolni megyek.

2010. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ez kb 25 percbe telik, max 35.-be ja és nem sminkelek, mert minek? max szempilla+labello és hajvasalás nincs, vékonyszálú szőke haj, nem vagyok a magam ellensége, amúgy is egyenes, lépcsőzetes.
2010. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!