Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinálsz a szépségedért?

Mit csinálsz a szépségedért?

Figyelt kérdés

Pl reggelente...este..egésznap...?

Mennyit költesz rá??

csak kiváncsi vagyok:)

16/l

ja kort és nemet is légyszi:)


2010. júl. 20. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:

-fürdök

-még vizesen bekenem magam babaolajjal (10*több víz marad:)

-arctisztítás (garnier tonik)

-fogat mosok

-testápoló

-délben is fogat mosok

-smink lemosás

-este fürdés közben teszek fel neutrogena maszkot

-fürdök megint

-baba olaj ismét

-fogmosás

nagyjából ennyi 18l

2010. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

napi kétszeri zuhany

napi 2× fogmosás/fehérítés

napi gyümölcs adag

rendszeres mozgás (röplabdázok, hobbi szinten pedig görkorcsolyázok :)

szemöldök igazítás

epilálás

smink

és úgy 2000-3000 forintot költök rá :D ( szempillaspirál,tus,szemcerka ... )

2010. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok 14/L :)
2010. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

áh értem:) még jöhetnek még:D

köszönöm az eddigi válaszokat aranyosak vagytok:D

2010. júl. 20. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Napi 1x-2x zuhanyzás(nyáron több),Dove testápoló minden este,fogmosás napi 2x,hajmosás heti 2x-3x,plusz hajpakolás heti 1x.

Heti 1x átradírozom a testem olívaolajjal+cukorral,az arcomat is,de azt boltban vásárolt radírozóval,kamillás gőzölés,aztán kinyomkodom a mitesszereket,pattikat,át törlöm tonikkal,iszapos arcpakolás heti 1x,végül bekenem gyógyszertári gyógynövényes krémmel.

Körmeimet is magam ápolom,heti 1x beáztatom a lábam,lereszelem a bőrkeményedéseket,aztán levágom a körmöm,formázom,majd bekenem erősítő lakkal,vagy vmilyen púderes színű lakkal,+bekenem krémmel.Hetente szőrtelenítek,amikor csak szükséges,kéz,lábszár,comb,bikinivonal,hónalj epilátorral,intim területet gyantáztatom.Szemöldököm magamnak szedem,amikor csak kell.A bajszomat is magam gyantázom.

Kozmetikushoz havi 1x megyek,és fodrászhoz is:)

19/L

2010. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

13:52 vagyok

Egészségesen étkezem,de nem tagadom meg a finom,magyaros kajákat sem,és az édességeket sem,csak mértékkel.Napi 5x eszem,kis adagokat,változatosan,minden másnap futok 1 órát általában este,de ilyenkor nyáron kora reggel.Naponta tornázok 2x-20 percet,popsi,comb,és hasra.Heti 4x táncolok másfél órát(hip-hop,modern táncok).Ha van időm úszni is szoktam,sokat sétálok,imádok kirándulni,és a természetbe járni:)

Persze sminkelni is szoktam,de csak szolidan,egy kis alapozó,púder,szemceruza,spirál,szájfény.Ha bulizni megyek,szemhájpúdert is teszek fel,és tussal emelem ki a szemem.Fogalmam sincs hogy mennyit költök magamra,szerintem kb.20-25 ezer.A ruhákon spórolok inkább,sokszor vásárolok turiban,kínaiban,nagyon jó cuccok vannak ott is,sokan dícsérik a ruháimat:)

2010. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát én nagyon le vagyok maradva...*.* lányok...mindenkinek gratula...(Y):)


jöhetnek még kiváncsíian várom:P:)

2010. júl. 20. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Reggel a napomat zuhanyzással kezdem,egy alapos arctisztitással,fogmosás,smink,haj.

Este fürdom egy nagyot,általában van rajtam akkor egy pihentetó arcmaszk.

Mindennap megmosom hajam,hogy szép és illatos legyen:)

Testápolót csak borotválkozás után használok.

Heti 3-szor tornázom vagy itthon,vagy konditeremben futok a futó padon:D

Sok vízet fogyasztok.

Hangulatomtól függ,hogy mennyire sminkelem magam,van olyan amikor teljesen ki vagyok festve és van olyan is,hogy csak spirált meg szájfényt használok.

Hogy mennyit költök ezekre az változó ebben a hónapban idáig 16 ezret költöttem kozmetikumokra,most van belölük elég sok,tehát legalább 2 hónapig nem kell vennem semmit ilyen téren.

2010. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Zuhany minden nap. Arcradír, tonik, fogmosás napi 2-szer. TEstápoló szinte minden nap. Szőrtelenítés lábat, hónaljat epilátorral, bikinivonal, intim terület borotvával, szemöldököm magamnak szedem, bajuszkát magamnak gyantázom arcgyantával. Dezodor minden nap és parfüm. Körmömet reszelem magamnak, nincs műkörmöm, néha kifestem, de a lényeg, hogy szép, tiszta legyen. Lábujjaimon a körmömet levágom, tisztítom. Sífutógépezek itthon sokat, csinálok felüléseket. Igyekszem nem a legzsírosabb ételeket megenni. Hajam megmosom kétnaponta vagy van amikor 2 egymást követő napon is. Vasalom is a hajam, járok fodrászhoz 3-4 havonta.

Lehet, kihagytam valamit.

19/L

2010. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Reggel: Zuhany, hajmosás, arcmaszk , fogmosás, testápoló, sminkelés

Este: zuhany, sminkleszedés, testápoló, fogmosás


3hetente gyantázok magamnak mindenhol.

hetente szedem ki a szemöldököm.

Aztán mikor van időm akkor "szépség napot" tartok: Arc-test radír, házi hajpakolás, körömfestés, lábfürdő.

Kb ennyi :)

20/L

2010. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!