Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan ápolod magad? Sokat...

Hogyan ápolod magad? Sokat teszel a szépségedért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Én mindig festem a körmöm, ritkítom a szemöldököm, szőrtelenítek, használok az arcomra:

-arcradírt

-tonikot

-patti leszárítót

A hajamra:

-hővédőspray

-hajhab

-hajbalzsam

-sampon

testemre:

tusfürdő

testápoló

kézkrém

testpermet:)

2010. márc. 21. 20:32
 2/8 anonim ***** válasza:
A fürdés, hajmosás az alap, ezt azt hiszem nem is kell megemlíteni. Ezen kívül arcradír hetente kb, szértelenítés is annyi időnként, szemöldökritkítás-mikor új nő ki olyan helyen ahol nem kellene-, körömápolás, és lakkozás csakis színtelennel.
2010. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hetente 2-3x hajmosás (színvédő sampon+balzsam, shining spray), szőrtelenítek, arcomra arclemosót+arctisztítót használok, tusfürdő, testápoló, szemöldököt szedek kb 2 naponta, körmöt reszelek szintén kb kétnaponta, ha épp nincs festve akkor polírozom, kézkrém, testpermet, ajakápoló, azt hiszem ennyi ami az ápolás kategóriába tartozik :o
2010. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hajamra:Hetente 2-3szor hajmosás(sampon,balzsam,hajpakolás,kifésülő spray),illetve szilikonos hajvégápoló,éjszakai hajpakolás,(mindegyik 1héten 1szer)

Arcomra:Hetente 2-3arcradír,arcpakolás

naponta:tonik,illetve arckrém,korrektor

ajakbalzsam x óránként

Testápoló mindennap reggel és este.Szőrtelenítés hetente 1szer.Szemöldökszedés 2-3naponta.Körömlakk áttetsző.

Parfüm(1nap kb 2-3szor) deo mindennap/reggel/.Fogmosás mindennap.


Azt hiszem ennyi.

2010. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és kézkrém és tusfürdŐ.
2010. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Fürdök minden nap szappannal, és hajat mosok minden héten. Epilálni is szoktam a lábam.

Mást nem használok. Talán ezért nincs még semmi bajom. A kozmetikai szerek tele vannak vegyi anyagokkal amik több rosszat tesznek a bőrrel mint jót.

2010. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Fogat nem mostok?és mi van a lábujjkörmeitekkel?sarokreszelés?fültisztitás?

azért nem semmi...ápolt emberek járnak ide

2010. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja igen azokat kihagytam =D Fogat minden kajolás után szoktam tehát kb. napi 3-szor lábujjkörmömet akkor szoktam levágni ha megnő (milyen logikus xD) nem szoktam lakkozni... Amúgy fürcsizni naponta szoktam és fülttisztítani meg fürdés után:)
2010. márc. 24. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!