Hogy ápolod magad?

Figyelt kérdés
A hajad, arcod stb.
2010. aug. 16. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
hat kezdem. a hajam, nivea samponnal mosom meg, 3 naponta.la petit marseillals pakolast vagy balzsamot teszek. aztan tigi volume hajhab..hetente test peeling, vadrozsas, malnas testradirral. nivea testapolo. pedikur hetente. manikur hetente.az eszkozeim ezekhez solingen, fingers, lush termekek. az arcom radirozom hetente egy lush termekkel. de mindennap bebe mattito arckremet hasznalok, ami smink alapnak is jo . sminkem rengeteg van. covergirl, nivea, mac, es nyx termekeket hasznalok csak. semmi gagyit.parfumom sok van, most a kedvencem a hugo boss intense..a tusfurdom altalaba mindig nivea...
2010. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én minden nap készítek magamnak trágya fűrdőt...(trágyát oldassz fel meleg vízben)én ezzel mosom a hajam, és minden reggel kimegyek a piacra uborkát pakolni...azt mondják hatásos, bár én nem veszek semmi változást észre
2010. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
LOL
2010. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!