Hogyan ápolod magad?

Figyelt kérdés

Mikor és mit használsz?

Arcradír,arckrém,testápoló,sampon.stb Ilyenekre gondolok


2009. szept. 3. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Marseillei szappannal zuhanyzom! Kàvézaccal radirozom a ¨testem és az arcom is, 1-2 hetente! Testàpolo minden nap, Dove vagy testàpoloolaj /babàknak valo/ :) arckrém, reggel este, Eveline olivàs! Hajsampon és balzsam 3-4 naponta, Sunsilk! 1-2 hetente àztatom a làbam, sarokàpolàs, köröm àpolàs, esetenként festés! Kezeimen majdnem minden nap àpolom a körmöm és körömviràg krémet hasznàlok!
2009. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol is kezdjem...?

ARCÁPOLÁS:

arcradír:hetente 2x vagy oxyryx arcradírt használok,vagy pedig cukor+víz.

tonik:Clean&Clear lila dobozos tonik,minden este használom.

arctisztító,sminklemosó:esténként,mindenek előtt ezt csinálom.

-arckrém:reggel és este floren algás arckrém.

-sampon:hetente 2x mosok hajat,head and shoulders sensitive-vel.

-pakolás:hetente,kéthetente 1x,placentás pakolás.(de most fogok váltani,mert ez elfogyott és nem volt fantasztikusan jó.)

-fogkrém:blend a med vagy colgate,esetleg amodent.Naponta 2x,esetleg 3x.


TESTÁPOLÁS:

testradír:nagyon ritkán,2-3havonta.Oxyryxet használok a testemre is.

testápoló:Floren mézes/körömvirágos/alow verás/kamillás/algás testápoló,vagy vazelines krém.Naponta 2x.(ekcémás vagyok,a vazelines testápoló és a floren testápolók beváltak,ráadásul az ára is kedvező:D)

tusfürdő:S'nonas algás/bio tejkivonatos tusfürdő.

dezodor:Fa rice dry sensitive.(előtte Fa pink paradise volt,az nagyon jó volt.)

parfüm:Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic,Lady Vintage.


Mást nem nagyon használok.Smink az gondolom nem érdekel,azért nem írtam.Bár nem nagyon sminkelek,általában spirál és kész,esetleg szájfény:D

A spirál essence,a szájfény Miss sporty.


14/L

2009. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

és te kedves kérdező?Hogy ápolod magad?

utolsó voltam.

2009. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

arcradír hetene

ezenkívül tusfürdőt használok fürdéshez, és ennyi :D


nekem így a legjobb, kipróbáltam már mindent arcra, de mindentől csak rosszabb lett a bőröm. a sima víz óta viszont kb makulátlan.

2009. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ja és sampont hajmosáshoz:D fructis, dús hajas.

nivea hajdúsító spray

a tusfürdőm most épp nivea happy time

van egy rakat testápolóm is, de nemnagyon használom őket.

sminknek meghát....az mindegy, csak jólegyen:D

ja és escada parfümöt

2009. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Testápolót kb 2 hetente, egész testemre

Hajmosás, balzsam naponta

Smink minden nap, nem tudom, beleszámít-e :)

Parfüm mikor milyen.. (Nina Ricci, Chanel, Azarro Woman, Avril)

Körömlakkozás, reszelés

Kezemet minden este bekenem

2009. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ARCBŐR:

-minden reggel és este:Synergen tonik,1héten 1*Aknesol(Ritkán pattanásos az arcbőröm,ezért ezeket használom megelőzésképpen)

-arckrém:Jelenleg Neutrogéna,mellete Nivea (ezt mikor hogy használom)

-Arcradír: oriflames és avonos arcradírom van,De van hogy az arckrémbe teszem egy ki cukrot és azzal radírozom át az arcom.Tehát mior melyiket használom.Ezt hetente 1*-2*.Változó

-Arcpakolás:Ebből is többfajta van,Oriflame paradicsomos pakolás,illetve avonos.Házilag ritkán készítek

-Fogkrém:1nap 2* Amodent vagy Colgate


TESTÁPOLÁS:

-Tesáolót jelenleg Relax body lotiont(kék flakonos)ezt akkor használom ha elfogyott a Nívea testápoló száraz bőrre valóés ha nem sok pénzünk van)(Párommal sporólunk jelenleg)

szóval ezt reggel és este használom.Sajnos egyik testápoló sem vált be igazán száraz börömre.

-Illetve a striámra:Oriflames Perfect body Anti-Stretch Mark Cream.Ezt csak este használom,ritkán reggel

-Testradír:Avonos Senses 2hetente


HAJÁPOLÁS:

-Sampon:Oriflames használok de ez változó hogy melyiket 1héten 2*-3*

-Kondícionáló és Balzsam:ez is Oriflames és ez is változó 1héten 2*-3*

-Hajpakolás:Kallos kókuszos 1héten 2*-3*

-Hajpakolás:Avonos planet spa ezt szárazon is szoktam a hajvégeimre kenni 1héten 3*-4*

-Hajnövekedés serkentő és hajhullásra:Subrina 1héten 1*2* de ez is változó(Nem vettem észre hogy gyorsabban nőne,és ugyanúgy hullik a hajam)


Ja és néha ete bekenem az arcom Akneroxiddal,pattanásokra(ritkán van pattim,de akkor egész nap mindíg van valami a fejemen ami elmúlassza gyorsan)Jobb megelőzni jó de az arcot is fertőtleníti

1héten 2*-3* szoktam bekenni


Sminket nem használok.

22/L


Hirtelen ennyi!!!

2009. szept. 3. 16:55
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezeket elfelejtettem:

_Kézkrém:Oriflames 1héten kb 2*.Van hogy mindennap

-Dezodor:Baba spray aloe verás

-Parfüm:jelenleg Nina Gucci

-Lábpakolás kb 2hetente,illetve sarokreszelés.

-Körömlakkot általában mindíg használok(lábamon is)

2009. szept. 3. 16:59
 9/10 A kérdező kommentje:

Hogy én mindíg kihagyok valamit!!!!

-tusfürdő:Anonos vagy Orflames,de van hogy szappant használok.mior mit van kedvem


Bocsi

2009. szept. 3. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


nalam a markaval nagy gond nem lesz, egy ideje Franciaorszagban élek és torzsvasarloja lettem az Yves Rocher nak, igy mindenbol azt hasznalok. :)


Tusfurdobol az ylang -ylang illatut hasznalom, de a narancssarga Dove ot is néha, hetente kétszer-haromszor tus helyett furdok. ( Van egy 15 honapos kis miniterroristam, és a nap végén ezzel jutalmazom meg magam az egész napos utanarohangalasért :))

Testapolot hetente kb kétszer hasznalok, barack illatut, de gondolkodom erosen hogy valtani fogok egy borfeszesitore.

Testradirozni, labradirozni ( erre két kulon terméket hasznalok) hetente egyszer, a fent emlitett furdozés alkalamaval.

Arcradirbol barackmagosat hasznalok, hetente egyszer kb, altalaban elotte gozolok, igy jo par vicces percet okozok a " zuramnak" meg a gyerekemnek, minkor egy labasbol beszélek ki nekik. :D

Arckrémbol a vizhianyos borre valo hidratalot hasznalom, éjszakara pedig ilyen "sérum végétal" almakivonatos vagy micsodas krémjuket. hétvégente teszek fel egy hidratalo pakolast, ami jo, mert nem kell lemosni.

Kéz-koromapolas: lakkozni atlag heti 3szor szoktam, hétvégente pedig olivaolajba martom a kezem, aztan vastagon bekenem, kesztyut huzok ra és ugy megyek aludni.

Samon, balzsam: ez is ugyancsak Yves Rocher, jelenleg a dusito sampont, balzsamot hasznalom, kulonosebb macera nincs vele, éppen novofélben van, igy beszaritom egy csinosabb formara es "basta".

Smink: itt az yves Rocher mellett megtalalhatoak még L Oréal, Bourjois, Agnés B termékek is. ( egy ideje bele vagyok bolondulva a sminkcuccokba, igy most " elvonokurara " fogtam magam, tobb évre elég cuccom van :S)

Parfumok: jelenleg van Yves Rocher-tol: Ode a l amour, Comme une évidence, So elixir ( ez uj termék, eskuszom a legjobb parfum amivel eddig talalkoztam, azt hiszem sokszor veszek, rendelek majd), iletve Escada: ocean Lounge, és Dior: Escale a Portofino

2009. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!