Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csinálsz magadról képet?...

Hogy csinálsz magadról képet? (Példák lennt. )

Figyelt kérdés
Tükörben, peace-t mutatva, napszemüvegben... Légyszi adjatok ötleteket! :)
2009. szept. 10. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
mintha repulnek:) viraggal(pl napraforgo), kolyok kutyaval, fuben, a parommal:D
2009. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Kiterítve az összes készpénzemmel, vastag aranyláncokkal, drága autó mellett állva (ezzel azt a benyomást keltve mintha tiéd lenne a kocsi), játékpisztollyal, szamurájkarddal harcosként pózolva. Ha lány vagy: pucsítva, lenge öltözetben... sorolhatnám. Az agyhalott tekintet szintén elvárás egy ilyen képnél!


És ami elengedhetetlen ahhoz hogy igazi rajnak tűnjél, az a "romashopos" kiegészítők széleskörű alkalmazása (villámok, feliratok - pl. olasz, raj, sexi, herceg/hercegnő ;D).


Ja, hogy te nem vagy és nem is akarsz cigánynak tűnni? Akkor vedd figyelmen kívül amit írtam és ezeket a "technikákat" ne alkalmazd!

2009. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

És egy pár példa az előzőhöz:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Hát nem iszonyat menők???

Helyesírási hiba kötelező!

2009. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

masodik nagyon vicces vagy :D XD

amugy az elso vagyok, es remeltem, hogy nem plazacicanak adtam valami nagyon solid tanacsot:D

2009. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
nagyon nagy:D
2009. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nagy észosztónk hiszed most magad, de a kérdésemre HASZNOS választ vártam, nem pedig ilyet.

Lehet, hogy igazad van, de ez az oldal arról szól, hogy más kérdéseire a lehető leghasznosabb választ add. Te nem azért jöttél ide ezek szerint :S


Köszönöm az első válaszadónak! :)

2009. szept. 10. 14:53
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

én ritkán fényképezem magam...vhogy nem vagyok oda érte:P

Én ha fényképezem magam úgy csinálom,hogy a tükör előtt,mert úgy látom hogy teljesen benne vagyok a képbe,vagy nem mikor éles a kép stb. egyébként nem igazán tudok pózokat mondani mert ez jön magától(legalábbis nekem)...nincs peaces,napszemüveges képem mert minden 2.tininek van ilyen,ha nem többnek és pedig nem vagy divat-majom:D

14/L

2009. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok plázacica! : D

A második válaszadónak azért írtam amit írtam, mert nem szeretném ha megsértene bárkit is.. Valakinek ez a menő.. Nekünk nem xĐ

2009. szept. 10. 14:55
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Ó, én kérek elnézést, hogy már viccelődni sem lehet... :)


Amúgy meg ott a tanács a végén, ha nem akarsz hülyét csinálni magadból, a felsorolt módokat ne alkalmazd! Ez már nem is tanács? ;)

2009. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Van, akinek ez sértő, és nem vicc.. Mégha igazság is van benne... :)


A kérdésem az volt, hogy mit ALKALMAZZAK! Nem az, hogy mit ne! ;)

2009. szept. 10. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!