Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk hogy táncolnak/janak a...

Fiuk hogy táncolnak/janak a diszkóba?

Figyelt kérdés

videón lányokat nagyon sokat látok.. tök szexis meg minden.. de nem merek elmenni diszkóba haverokkal, mert nem tudok táncolni.. asse tudom mit csináljak.. tektonik style bejön, de béna vagyok ilyenhez + érdekesen is néz ki ;)


15/F


/olyan választ légyszi ne írjatok, hogy 15 évesen ne akarj diszkóba menni/


2009. aug. 28. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

na én lány vagyok de én sem tudok igazán táncolni :D

de szerintem ne aggódj emiatt

utánozd a többi srácot xD meg discoba nem is kell nagy tánctudás sztem..engedd el magad , figyelj a zenére és jön az magától :DD

2009. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ami jön magától szerintem tök hülyén néz ki.. kb ritmusra rángatózom xO
2009. aug. 28. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogyan tanuljunk meg otthon táncolni?


1. lépés

Keress a YouTube-on olyan videókat amiken táncolnak (és még tetszik is ahogy).


2. lépés

Nézd meg őket sokszorrrrrrrr! De tényleg sokszor. Figyeld a mozdulataikat.


3. lépés

Anyuapu elmegy otthonról,be a hifibe a lemez,és szedd elő gondolataid mélyéről az ellesett mozdulatokat.


4. lépés

Gyakorolj. Sokat.


5. lépés

Nincs ötödik lépés igazából mert az ötödik lépésnél már tudsz táncolni.


Ez saját tapasztalatokon alapul,szóval hihetsz nekem. Igaz,hogy 8 évet néptáncoltam,de ez csak annyi előny hogy van ritmusérzékem. A kulcsszó hogy gyakorolj. Sok sikert!


Egy industrialos

15/L

2009. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!