Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagyon gáz,...

Skate girl kérdése:

Szerintetek az nagyon gáz, hogy 16 évesen egyszer sem volt még barátom, meg diszkóba sem voltam még? Sőt osztálykiránduláson mondták is hogy többre néznének ha diszkóba járnék, de én nem szeretnék. Szerintetek mit tegyek, hogy nézzenek is valamibe?

Figyelt kérdés
Amúgy szeretnék felszedni egy fiút, de nem tom hogy hogyan, kérlek adjatok tanácsokat!!!
2011. júl. 28. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, mindennek eljön a maga ideje. :)
2011. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok... 16 éves vagyok, még nem volt barátom, a baráti köröm se túl széles, és bulikba sem járok. Ez mind szerintem arra vezethető vissza, hogy nincs önbizalmam. Fiúkhoz nem is nagyon merek közeledni, nem nagyon nyílok meg, mert valahogy mindig csalódok barátokban. Ha meg nincs olyan barátom, kivel mehetnék bulizni...?


Én azon a véleményen vagyok, hogy gáz. Legalábbis én annak tartom, főleg azért mert velem is ez van. Valahogy neked is nyitottabbnak kéne lenned az emberek felé. De ez sajnos elég nehéz dolog.


16/L

2011. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vágysz a diszkóba, ne menj el. Neten is lehet ismerkedni, de nagyon jól szűrd meg kivel találkozol, legtöbben csak dugni akarnak.
2011. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hot_kiss ***** válasza:
62%

Nem gáz.

Én 17 leszek két hónap múlva és még nem voltam diszkóban.

Nem néznek semmivel sem többre ha diszkós pic$a leszel.

Tény, hogy barátaim voltak már, de azt sem lehet erőltetni. Legyél amolyan természetes, ízléses szépség és majd rád találnak a pasik, akik szerelmet akarnak és nem pic$át.

17/L

2011. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi tanácsokat! Mondjuk interneten nem fogok ismerkedni. Az egyikőtöknek igaza van, ne keressem a fiúkat, majd ha az egyiknek tetszek, akkor majd ő kezdeményez. :D
2011. júl. 28. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted a diszkózenét,meg úgy alapjáraton nem érdekel,miért is mennél??Ha meg valaki ez alapján ítél meg,az egy idióta,akivel nem kell foglalkozni.

19 évesen én sem voltam még diszkóban,főleg,mert rühellem azt a zenét.Értelmes emberekkel barátkozok,akik nem ez alapján ítélnek meg.


16 évesen nem vagy lekésve semmiről,de ezt majd később fogod belátni.Mivel érettebb fejjel fogsz majd belevágni a kapcsolatba,így valószínű,hogy sikerül majd kifognod egy normális fiút.


Csak éld az életed,ahogy neked tetszik és sz@rd le a hü.lyéket!! :)

2011. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a gáz, ha valaki azt gondolja hogy ez gáz. Miért lennél te kevesebb attól hogy nem szeretsz diszkóba járni? Ez kicsit ilyen "Atyaúristen, te nem szereted a halfilét, mekkora gáz vagy, ásd el magad".. Ha az ismerőseid -ahogy mondtad- nem vesznek semmibe ezért, akkor egyszerűen keress máshol barátokat, sokan vannak még akik ugyanúgy nem szeretnek diszkóba járni, mint te, és hidd el, előbb-utóbb barátot is találsz :)
2011. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!