Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy néznének ki jól a fülben...

Hogy néznének ki jól a fülben fülpiercingek? Vélemények jók lennének. :D

Figyelt kérdés

első kérdésre azoknak a véleménye érdekelne akiknek van fülpiercingjük.mikor belőtték nektek akkor mit éreztetek?

és akinek van tragus piercingjük, azoknak fájt mikor betették? és a fülporc piercing fájdalmas?


és második kérdés.erre bárki véleménye érdekelne.szerintetek hogy nézne ki jól ha mindkét fülembe hogy rakatnék fülbevalókat?

pl egyikbe a fülcimpámban lenne egymás mellett 3 db fülbevaló és a porcban lenne egy mint itt a képen: [link] csak fölül a porcban nem kettő hanem egy lenne és nem karika,

a másik fülben meg mondjuk ugyan úgy lenne 3 db vagy csak kettő a fülcimpámban és lenne egy tragus piercing.

szóval szerintetek hogy nézne ki jól hogy mindkét fülembe lyukasszak? vagy akár csak egybe.


2011. júl. 16. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik oldalon három apró kő van, a másik oldalon a "sima" és egy targus, később. Fájni nem fájt egyik sem. 1-2 hétig nem volt kellemes azon az oldalamon aludni, de ez érthető.

Az meg hogy, hogy néz ki... Attól is függ milyen fülbevalót teszel bele. Én pl. a targushoz csináltattam egy lapos, fehér köves fülbevalót, így észre se venni, csak ha olyan fénybe süt a nap.

2011. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez ahogy most így leírtad eléggé tetszik..ha nem lenne nagyon gond akkor tudnál róla esetleg képet is küldeni?:)
2011. júl. 16. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem fent van 2 helix, azokat lövettem. Szét is ment a porc, de már begyógyult azóta. De eltartott legalább 1 évig míg helyrejött. Fájni nem fájt vészesen.

Van egy tragusom is, azt szúrattam. És kértem hozzá lidocaint, amire ugye azt mondják, hogy csak nyálkahártyán hat, de ez vagy nem igaz, vagy placebo hatás volt, mert semmit sem éreztem. Eleinte a cserélgetésnél marhára fájt, pedig vártam vele hónapokat, úgyhogy ezek szerint ez is nagyon lassan gyógyul. De ha nem birizgáltam, nem fájt :)


Ezen kívül van ugyanebben a fülemben 1 fülgyűrű és 3 sima fülbevaló, és a másik fülemben is 3 sima fülbevaló.

Szerintem az, hogy hogy helyezed el őket, rajtad múlik, hogy neked hogy tetszik :)

2011. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Bocsi a minőségért, nem szoktam hozzá a fülem fényképezéséhez:)

Amúgy az kihagytam én is, hogy szúrva van, valószínű ezért nem is volt olyan vészes...

2011. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem jobb oldalon vagy egy helix piercing, szerintem ott mutat a legjobban, imádom.

8. osztályos ballagásom után szúrattam, így ünnepelve meg, hogy végeztem. Szúratni eszembe sem jutott, józan gondolkodású ember porcba nem lövet.

Rohadtul fájt! Remegtem, sírtam, hányingerem volt, nem túlzok, fél évig nem tudtam azon az oldalamon aludni, majd belehaltam. Amikor a másodikat szúrattam, az már sétagalopp volt, szinte semmit sem éreztem, viszont az már nincs meg. Megbántam, hogy kivettem:/

2011. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!