Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy néznének ki a következő...

Hogy néznének ki a következő cuccok egy szövet kabáthoz? és mit mellőzek vagy milyen cuccokat vegyek föl hozzá?

Figyelt kérdés

szövetkabát valami hasonlo ehez: [link]


ilyen és ezekhez hasonló ruhákkal kiegésszítőkkel:

felsők, pulcsik:

[link]

[link]

[link]

és például olyan ruhák hogy póló és alatta van egy hosszu ujjú póló vagy egy tunika és alatta egy hosszu ujjú. vagy ingek . és valami kötött pulcsi amik most divatosak. blézer , kardigán,

nadrágok általában cső és egyenes szárú farmerok.

cipő:

tornacipő valami ilyesmi [link] az első fehér cipő.

deszkás cipő valami ilyesmi:

[link]

[link]

csizma:

[link]

és hasonlóak magasszárúban.

a kérdésem az lenne hogy ezekhez a cuccokhoz menniyre illene egy szövetkabát télen?és ősz végén? és mit mellőzek? valamint milyen holmikat vegyek?

15.L


2010. aug. 25. 16:31
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi a rosz kategóriáért!
2010. aug. 25. 16:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! :))

hát, szerintem a pulcsikat ne. a bokacsizmára még azt mondom hogy oké, de én hosszú szárúval vennem fel.

én is szövetkabátot hordok télen, sőt ősszel is, de én általában kötött dolgokkal. szerintem a szövetkabátokhoz inkább a letisztult pasztell színek jobban illenek, mint a deszkás cuccok.

stílust szeretnél váltani?:)

2010. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem értelek.. Nem mind1, hogy a kabát alatt mi van?:)) Úgyse látszik :))
2010. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a szövetkabáthoz nem igazán illenek ezek a sportos,deszkás cuccok. A szövetkabát inkább elegáns,csinos viselet, nem sportos. a csizma jó hozzá, de a kapucnis pulcsik meg a sportcipők nem nagyon.


ilyesmi pulcsik és kardigánok:


[link]


[link]


[link]


[link]


szóval ilyen nőcisebb cuccok.

2010. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tipikus 15 évesen öltözködsz, ehhez pedig nagyon nem megy a szövet kabát.

Ha ilyen sportosabb, kényelmes ruhákban jársz, válassz ehhez megfelelő kabátot. Pl. a torna/deszkás cipő egyáltalán nem megy egy ilyen kabáthoz.

Egyedül a boka csizma ami elfogadható mellé, de ahogy elnézem ez a csizma sem a te világod még.

2010. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

és ha nem szövet kabát akkor milyen kabát lenne jó ezekhez?

linkelnétek nekem légyszíves?

2010. aug. 25. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!