Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek, hogy...

Szerintetek mit tegyek, hogy kívül/belül is meg tudjak újulni iskolakezdésre? Szeretném h a családom és az osztálytársaim más szemmel néznének rám.

Figyelt kérdés

Igazából most érzem úgy, hogy mernék változtatni.Eddig mindig én voltam a szürke kisegér a családban és a suliban is aki mert nem volt önbizalma inkább megbújt a háttérben.

Ha valamit eltervezek itthon mindig csak a negatívumot kapom, hogy nem tudom megcsinálni, nem neked való inkább ne is kezdj bele stb...

A pasik se néznek rám olyan szemmel, igaz van egy barátom aki mindig megdicsér ha találkozunk, hogy milyen szép vagyok ma de úgy érzem, csak fel akar vidítani és nem mond igazat.

2 hónap van iskolakezdésig, szerintetek mivel kezdjem?

Amúgy barna kezelhetetlen göndör hajam van, szemüveges vagyok 165 cm és kissé kövér 60 kg...

Gondoltam első lépésként arra, hogy elmegyek konditerembe és veszek egy kontaktlencséz meg befestem a hajam vörösre...Ti mit tanácsoltok?

Egy teljesen úgy csajként akarok visszamenni az iskolapadba, és azt akarom. hogy mindenkinek leessen az álla!:)


2010. jún. 30. 14:09
 1/10 anonim válasza:
100%
Egy valamit ne tegyél, ne koplalj.Állítss össze magadnak egy étrendet erre a két hónapra,sok zöldség gyümölcs,fehér hús,kevés szénhidrát.Egy kis fagyi azért néha megengedett.Én inkább szabadtéri sportot csinálnék,először egy jó gyors tempójú séta,majd átváltani kocogásra,és kerékpározás,úszás.Én nem festeném be vörösre,nekem nem tetszik csak az eredeti vörös, de utána havonta kellenne ezzel foglalkozzál.Inkább vágass egy újfajta fazont egy jó fodrásszal.Én is szemüveges vagyok, de engem nem zavar a szemüveg, a szemüveg is öltöztethet és lehet sexi.De ha kontaklencsét szeretnél, akkor vágj bele.És a ruhatáradon is változtathatsz,hordj szines darabokat,szoknyát.Perzse ne kihívót,csak az egyéniségednek megfelelőt.Ja, és vehetsz hajvasalót is,így változatossá teheted a hajadat,egyszer egyenes,egyszer göndör.
2010. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen vágyam, mikor 16 éves voltam. Elkezdtem egyik napról a másikra máshogy öltözni, máshogy hordani a hajam, erősebben sminkelni magam, szóval csak próbáltam kitűnni a tömegből, különlegesebbé válni.

Csak sajnos rá kellett jönnöm, hogy elrontottam ott, hogy belül ugyanaz maradtam, aki előtte is voltam. Az ilyen drasztikus változásokat FEJBEN kell először eldönteni, mert ha nem az üvölt rólad, hogy igenis meg vagyok magammal elégedve, és igenis jó csaj vagyok, tudom magamról, akkor a környezetednek sem fog leesni az álla. A kisugárzást tanulni kell. Sok idő ez a két hónap, olvasgass néhány önértékelős könyvet, keresd meg a saját stílusodat, a hajfestésbe pedig csak akkor vágj bele, ha tényleg késznek érzed magad rá. Ha magaddal jól kijössz, jól ki fog jönni veled mindenki.

2010. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én fiúsan vagány rövidre vágattam a hajam, lecseréltem a szemüvegemet és egy árnyalattal megváltoztattam a hajam színét, színezővel. Nekem is göndör-hullámos, de nem szeretem, vasalni meg lusta vagyok, szóval azóta is rövid a hajam, pedig öt év telt el azóta :)

A ruhatáramat apránként lecseréltem, szóval most egészen más a stílusom, illik hozzám és nem feltűnő, de egyszerű és elegáns.

Ezeket mind ajánlom neked is, bár a rövid haj nem biztos, hogy neked is jól áll, de ha tetszene az ötlet, kérdezd meg egy fodrásznál, hogy milyet tud ajánlani :)

2010. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a nagyon fontos,hogy ne tudjon senki eltéríteni a célodtól utána ha magabiztosnak látnak már nem szürke egérként tekintenek rád.Jó ötlet a mozgás egyébként nekem is göndör hajam van és hidd el ha veszel megfelelő sampont és csak vizesen fésülöd ki,mindenkinek fel fog tűnni a gyönyörű göndör hajad:-)ha mindenképpen be akarod festeni a hajad,előbb kérd ki egy fodrász tanácsát,mert lehet,hogy a vörös nem is illik hozzád.

Nem tudom hol laksz de biztos vannak olyan boltok(pl:Zara,New Yorker)a közelben ahol divatos ruhákat lehet venni:-D.

Mutasd meg,hogy nem vagy szürke egérke!!!

2010. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a második válaszolónak. Az, hogy befested a hajad, fogysz egy kicsit (bár szerintem nem vagy kövér, nekem nem a ropi alkat az etalon), nem fog változtatni semmin. Először magadban kell tisztáznod ezeket a dolgokat. Nem értem, hogy a családod miért degradál. Biztos ez is nehezíti a helyzetedet. Szerintem eleve rosszul kezded ezt az egészet. Ne az érdekeljen, hogy mások mit gondolnak (tudom, ez elég közhelyes, de tényleg így van), magadnak felelj meg úgy, ahogy vagy. Ha neked jobban tetszik a vörös haj, és a kontaktlencse, akkor megváltozhatsz, de ne azért, hogy mások lássák, hogy "megváltoztál". Menj sokat könyvtárba, találj egy olyan hobbit, ahol sok emberrel találkozhatsz, ismerd meg önmagad! Hidd el, ha megnő az önbizalmad, és elfogadod magad, akkor kívülről meg sem kell változnod, észre fogják venni a különbséget! :-) Ha pedig nem, akkor már úgysem fog érdekelni! ;-)
2010. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fesd be a hajadat inkább menj el egy jó fodrászhoz és vágass inkább egy jó fazont ami illik az arcodhoz és kérdezd meg hogy milyen sampont meg balzsamot használj hogy szép rendezett göndör hajad legyen! Ne vasald túl unalmas!

Ha egy kicsit sportolsz az nagyon jó ötlet szerintem nem vagy kövér de mindenki javára válik egy kis mozgás, formásodni fogsz! Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, és igyál sok vizet!

A másik ami fontos hogy fejben dől el a változás ne akarj másra hasonlítani találd ki hogy hogyan szeretnél kinézni milyen a stílusod! Menj el a ruhaboltba próbálgass fel néhány ruhát nézegess divat magazinokat és találd ki hogy milyen a stílusod és mi áll jól! Vegyél pár színesebb nőiesebb holmit!

A szemüveg lehet hogy ha egy jobb keretet választasz jobban fog mutatni szerintem a kontaktlencsével túl sok a macera és sokszor begyullad az ember szeme.


Itt van pár link:


haj:

[link]

[link] (sok frizura)


edzéstervek:

[link] (sok hasznos dolog van az oldalon)

[link]

[link] (sok hasznos dolog az étkezéssel kapcsolatban meg mozgással)


szemüveg:

[link]


ruhák:

[link]


20/L

2010. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Igaza van az 1ik válaszolónak, először FEJBE kell, h megváltozz. Nézz sok x a tükörbe.. mosolyogj, mondogasd magadba, vagy akár hangosan is.. jó csaj vagyok;) olvasgass önbizalomnövelő könyveket, akár cikkeket a neten is.

Ha ez meg van, azután jöhet a frizuraválasztás.. sztem ne fesd be.. max egy árnyalattal sötétebbre/világosabbra, ahogy érzed. Vörös kevés ember áll jól, és ha esetleg rosszul sikerülne, akkor amiatt csüggednél. Kontaktlencse sztem okés ;) és újits be pár új cuccot.. egy szexi farmer, egy szép magassarkú, pár jó kis felső.. jajj és ha már itt tartunk, tornázz minden nap. Én is minden nap tornázok, (van egy icipici felesleg a hasamon).. csinálj sok fajta gyakorlatot( hasra, fenékre, combra)Ajánlom Rubint Rékát.. rákeresel youtubon. Kemény lesz az eleje, de ha van elég erős, és kitartásod 3-4 nap után menni fog simán;) DE ezt mindennap végezd el! Igyál sok vizet, mert jót tesz a bőrödnek, kerüld el az édességeket, és a zsírosabb kajákat.

Ha ezt mind betartod.. bombacsaj leszel. És 2 hónap múlva felfigyel rád mindenki. ;)

Sok sikert és kitartást kívánok Neked! :) Hajrá csajszi! :D

2010. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
erőd*
2010. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Komolyan mondom megható, hogy így bíztok bennem pedig nem is ismerjük egymást de mégis biztattok és bátorítotok!

Nagyon rendesek vagytok!:)

Igyekszem megfogadni a tanácsaitokat, köszönöm a linkeket, tényleg nagyon jól esik!:)

Akkor július elsejétől bele is vágok a "nagy átalakulás" projekbe és majd szeptemberbe meg fogom írni a kőkemény edzés és kitartás eredményét!Addig is puszillak Titeket és szorítsatok!:)

2010. jún. 30. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:
énis pont ezt akarom elérni mint a kérdező és ezek a tanácsok az én számomra is hasznosak lesznek:)tudom, hogy nem ide tartozik de énis feltettem egy ilyen kérdést de engem mindenki csak lehurrogott, h ne akarjak változni de nemértették meg h én akarok és ha elhatároztam be is tartom ezt kívánom neked is :D
2010. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!